• Poznań rynek
  2
  W Poznaniu ceny na rynku wtórnym są już o 18 proc. wyższe niż przed rokiem. Wzrosty są więc wyższe niż w przypadku Gdańska, który do niedawna był niekwestionowanym liderem w tym zakresie. Na rynku pierwotnym przekroczona została natomiast symboliczna granica, średnia cena pokonała poziom 7 000 zł/mkw. Na pocieszenie eksperci Metrohouse, Expandera i serwisu RynekPierwotny.pl zwracają uwagę, że kredyty hipoteczne staniały i są najtańsze od początku 2016 r.
 • Kominek
  2
  Od 220 mkw. do 600 mkw. - taką powierzchnię mają największe mieszkania czekające na kupca w głównych polskich miastach. Ich metraż dorównuje, a w niektórych przypadkach nawet sporo przewyższa powierzchnię domów jednorodzinnych.
 • Wielorodzinny budynek mieszkalny
  6
  5
  Około 38 proc. Duńczyków, 45 proc. Austriaków i blisko 49 proc. Niemców mieszka w wynajmowanych mieszkaniach. W Polsce odsetek ten wynosił w 2017 roku zaledwie 15,8 proc. Dlaczego my, Polacy tak bardzo chcemy mieszkać na swoim?
 • Mieszkanie
  2
  Zaaranżowanie przestrzeni tak, aby była funkcjonalna i dopasowana do wnętrza jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza gdy mieszkanie jest bardzo małe, ciemne lub po prostu – trudne do urządzenia. Eksperci salonów Agata radzą, jaką rolę pełni światło i kolory we wnętrzu oraz jak wykorzystać ich potencjał, aby pozornie trudna do zaaranżowania przestrzeń wyglądała wyjątkowo i przytulnie.
 • Osiedle mieszkaniowe
  Prawie 30 procent klientów jest zainteresowana mieszkaniami zlokalizowanymi na najwyższych piętrach. Na wzrastający popyt wpływ ma kilka czynników, z których najważniejsze to widok, komfort i podwyższony standard lokali.
 • osiedle
  4
  Wiele danych sugeruje, że 10-20 lat temu polskie miasta miały bardziej zanieczyszczone powietrze niż obecnie. Taka sytuacja stanowi jednak mizerne pocieszenie dla wielu Polaków. W tym kontekście warto pamiętać o wzrastającej świadomości zdrowotnej i popularyzacji danych na temat zanieczyszczenia powietrza. Wspomniane informacje często dotyczą tylko szkodliwych pyłów. Czy kłopot związany z zanieczyszczeniem powietrza, może wpływać na rynek mieszkaniowy?
 • Blok
  Choć chętnych na zakup mieszkania nie brakuje, to deweloperzy nieustannie starają się przyciągnąć ich uwagę. Nic dziwnego, w końcu cena jest jednym z głównych kryteriów wyboru własnego M. Na jakie promocje świąteczne mogą liczyć osoby szukające własnych czterech kątów?
 • Osiedle
  Sky is not the limit anymore, jak mawiają niektórzy i wydaje się, że ta dewiza przyświecała rządzącym, kiedy w ekspresowym tempie specustawa deweloperska przeleciała przez Rząd i Sejm. Organizacje miejskie biją na alarm, wytykając projektowi masę nieścisłości i wadliwości. Z kolei rządzący cieszą się, że będą mieli instrument, który wreszcie umożliwi im ruszenie z zaniedbanym nieco programem Mieszkanie+. Jak jest w rzeczywistości?
 • Dziewczyka ubiera choinkę
  5
  Udekoruj swój dom piórami lub też stwórz we wnętrzach namiastkę lodowej krainy. Stylistki Westwing zdradzają, jak powinny wyglądać tegoroczne święta.
 • osiedle
  1
  4
  Osoby kupujące mieszkanie na rynku wtórnym narażone są na zupełnie inne ryzyka niż ci, którzy zdecydowali się na lokal od dewelopera. Home Broker zwraca uwagę na te najważniejsze.
 • Mapa
  1
  Od następnego posiedzenia Sejmu zaplanowanego na 21-23 listopada, prace komisji sejmowych będą odbywały się także w nowym budynku, który powstał u zbiegu ulic Wiejskiej i Pięknej - naprzeciw kompleksu parlamentarnego. W gmachu jest m.in. siedem sal komisyjnych oraz pomieszczenia do pracy dla posłów.
 • Mieszkanie
  1
  2
  Praca zdalna staje się coraz popularniejsza. Według tegorocznego raportu "Global state of Remote Work", już ponad połowa firm na świecie oferuje możliwość wykonywania swoich obowiązków z domu. Rodzi to jednak pytanie – jak urządzić miejsce do pracy, które nie rozprasza?
 • Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska wróciła do pracy 6 dni po porodzie: Kocham swój zawód

 • Agata Kulesza w programie "Demakijaż"

  Kulesza wspomina, jak wynajmowała mieszkanie z Kożuchowską: Dobrze nam się mieszkało, ale raz się pokłóciłyśmy

 • Scarlett Johansson

  Dużo nagości i zero seksapilu. Scarlett Johansson skrzywdziła swoje piersi. FOTO

Zobacz więcej