Pierwsi najemcy tego dziesięciopiętrowego biurowca o powierzchni najmu wynoszącej 11 700 mkw. usytuowanego przy ul. Postępu 17b już się wprowadzili, a kolejni pojawią się w ciągu następnych kilku tygodni. W sumie deweloperowi udało się już wynająć około 70 proc. powierzchni budynku.

Reklama

Kompleks biurowy Adgar usytuowany jest na Służewcu Przemysłowym. Składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 mkw. oraz dwóch nowych dziesięciopiętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 mkw. Wszystkie trzy budynki tworzą kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu 39 000 mkw. Oprócz 600 miejsc postojowych dostępnych w trzypoziomowym parkingu podziemnym dodatkowo w pobliżu kompleksu wybudowano osobny wielopoziomowy garaż naziemny, który może pomieścić 237 samochodów.

Najemcy mogą korzystać z centrum konferencyjnego mieszczącego około 300 osób, a także z centrum sportowo-rekreacyjnego Calypso Fitness Club z odnową biologiczną, siłownią, basenem, salami fitness, spa i kortami do gry w squasha, restauracją, kawiarnią.

Kompleks wyposażony jest w centralną serwerownię o najwyższym standardzie bezpieczeństwa oraz w dwa niezależne źródła zasilania i generatory prądu. Zapewniają one płynną pracę na wypadek awarii sieci miejskiej, a system klimatyzacji z kontrolą wilgotności czuwa na odpowiednimi warunkami pracy. Oferowane są również usługi bazujące na systemie telefonii IP (telefony IP, internet, WiFi).

W budynkach Adgar Plaza zainstalowano zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczeń także na parkingu. W celu kontroli dostępu do parkingu podziemnego zastosowano system identyfikacji tablic rejestracyjnych samochodów, którym najemcy mogą zarządzać za pośrednictwem strony internetowej.