Nowa spółka od razu powołała do życia dwie firmy: Design i Construction. Pierwsza z nich zajmie się działalnością w sektorze rynku ekskluzywnych nieruchomości (zakup, projekt i wykończenie wnętrz). Druga firma zainwestuje w nieruchomości dostępne dla portfela zwykłego Kowalskiego. Zajmie się zakupem ziemi i realizacją projektów mieszkaniowych z sektora popularnego.

Reklama

Martinisation London działa w Wielkiej Brytanii od 12 lat. Jej założycielami są Martin Gutaj i Piers Shepherd. "Nie jesteśmy zwykłą firmą, która zajmuje się wykończeniem domów i mieszkań. Naszym zadaniem jest kreowanie przestrzeni w taki sposób, aby była ona niepowtarzalna" - mówi Martin Gutaj.

Nie są to słowa na wyrost. Spółka ma na swoim koncie kilkadziesiąt realizacji luskusowych nieruchomości w sercu Londynu. Podobną działalność chce przenieść na polski grunt. "Widzimy duże możliwości, jakie oferuje Polska. Nasze doświadczenie i specjaliści, z którymi na stałe współpracujemy, pomagają nam w wyborze ciekawych działek z potencjałem i realizacji projektów zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych" - dodaje Piers Shepherd.

Spółka zdążyła już sfinalizować umowę na duże przedsięwzięcie na Pomorzu. Przedstawiciele inwestora nie chcą na razie zdradzić, o jakie miasto chodzi. Szczegóły transakcji mają być znane w ciągu kilku miesięcy. Z kolei Martinisation Design może pochwalić się realizacją wykończenia wnętrz w domu pokazowym osiedla Magnolia Lesznowola.