"Frontowa część elewacji zostanie obłożona piaskowcem, na którym będzie wyrzeźbiony tzw. hipnomotyw" – czytamy w materiałach dewelopera. Firma deklaruje również, że w Villi Hipnosis zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania energooszczędne, które znacznie obniżą koszty korzystania z budynku, jednocześnie przyczyniając się do zminimalizowania wpływu eksploatacji na środowisko naturalne.
Reklama
Poza dość oryginalną nazwą uwagę zwracają również duże przeszklenia łączone na krawędziach giętymi szybami oraz dwa penthousy z dużymi tarasami zlokalizowane na ostatniej kondygnacji.
Spośród ośmiu lokali zaplanowanych w budynku w sprzedaży jest jeszcze sześć mieszkań. Ich powierzchnia wynosi 58 – 140 mkw. Cena za 1 mkw. wynosi 14 – 19 tys. zł. Nawet biorąc pod uwagę kameralny i dość komfortowy charakter budynku, jest to dosyć dużo, zważywszy, że lokale oddawane będą w standardzie deweloperskim. Na życzenie klienta – i oczywiście za dodatkową opłatą – istnieje możliwość wykończenia mieszkań przy współpracy z architektem wnętrz.
Reklama
Projekt budynku powstał w pracowni architekta Tomasza Gęsiaka, a generalnym wykonawcą jest firma Łucz Bud. Termin oddania budynku do użytku wyznaczony został na wrzesień 2011 roku. Nie jest to pierwsza budowa dewelopera. Firma Modernbau zrealizowała budynek Villa R6 przy ulicy Raduńskiej 6 na Marymoncie.