Jak płacić mniej za wodę
20 lipca 2010Najemca mieszkania może się rozliczać za zużycie wody na podstawie wskazań głównego wodomierza zainstalowanego w budynku albo wodomierza ustalającego zużycie wody w konkretnym lokalu. Bez względu na to, jaki sposób rozliczania najemców za zużytą wodę wybierze administracja, wodomierze zainstalowane w budynku lub w mieszkaniu i używane do ustalenia opłaty za wodę muszą być zalegalizowane.