Villeroy & Boch to marka kojarząca się przede wszystkim z zastawami stołowymi. W swojej ofercie posiada także luksusowe urządzenia sanitarne. Subway to seria zlewozmywaków ceramicznych charakteryzująca się prostym, minimalistycznym wzornictwem i funkcjonalnością. W ofercie znalazły się zlewy o różnorodnych wymiarach i sposobach montażu. Nowość w serii Subway to trzy małe modele bez ociekacza. Dostępne są urządzenia o szerokościach 45, 50, 60 i 80 cm. Do wyboru mamy ponad dwadzieścia kolorów, a także wersje z oryginalnymi dekorami. Zlewozmywaki Subway mogą mieć komorę z lewej lub prawej strony oraz dodatkowe akcesoria, m.in. sitko i koszyk ze stali nierdzewnej.

Reklama

Na rynku pojawiła się nowa gama produktów marki Hoover z ekologicznej linii Green Ray. Jednym z urządzeń jest odkurzacz PurePower TGP 1410. Urządzenie dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 1400 W oszczędza do 40 procent energii elektrycznej w porównaniu z odkurzaczami standardowymi (zazwyczaj posiadają silniki o mocy 2000 – 2300 W). Wyposażony jest w podwójny system filtracji i zoptymalizowaną funkcję zasysania, która usuwa kurz i wszelkie zanieczyszczenia (m.in. zarodniki pleśni, roztocza, pyłki) oraz eliminuje przykre zapachy. Filtr Bacticare dodatkowo niszczy bakterie.

Dzięki połączeniu lodówki MP38SHEY+ z zamrażarką FRF29SHY marki Ardo przechowanie dużej liczby artykułów to żaden problem. Urządzenia zestawione razem tworzą bardzo ciekawą wzorniczo całość. Pojemność chłodziarki wynosi 350 l, a szufladowej zamrażarki 234 l. Ich atutem jest wysoka energooszczędność równa klasie energetycznej A+. Nowością jest fakt, że zamrażarka w ciągu 24 h może zamrozić 18 kg produktów i utrzymać ich temperaturę przez kolejne 21 h w przypadku kiedy zabraknie prądu.