Deweloper zburzył zabytek. Teraz postawi blok

| Aktualizacja:

Deweloper zniszczył jeden z najważniejszych warszawskich zabytków. Zamiast niego postawi ośmiopiętrowy kompleks mieszkalny i supermarket. Ceny metra kwadratowego nie powinny przekroczyć 8 tysięcy złotych. 

wróć do artykułu
  • ~deweloperzy na swoim
    (2011-06-07 13:14)
    by żyło się lepiej.. deweloperom. PO i deweloperstwo to jedna mafia niszcząca Polskę i dlatego za ich rządów rozkręcono masowo "rodzina na swoim". by ceny nie spadły.
  • ~fagusp
    (2011-06-07 13:50)
    Lepsze to niż jeszcze jedna rudera przemianowana na "zabytek". Trzeba mieć zdrowo narąbane żeby mianem zabytku określać każdą kupę gruzu.
  • ~Mr Ed
    (2011-06-07 13:54)
    No Pewnie lepiej zostawić starą parowozownię na która nie ma kasy na renowację
    Albo oddać kosciołowi na pewno zrobi na tym interes
  • ~Baster22
    (2011-06-07 14:11)
    Na pewno to zwolennik PO. Oni niszczą wszystko wokół siebie.
  • ~Komu lody?
    (2011-06-07 14:26)
    "Rozbiórka zaczęła się dwa lata temu, gdy parowozownia była w trakcie procedury wpisywania do rejestru zabytków."
    Takie coś jest możliwe tylko za rządów lodziarzy z PO!
  • ~Andy
    (2011-06-07 15:59)
    "...jeden z najważniejszych warszawskich zabytków" ??? chyba dlatego że autor artykułu tam się wychował. :o)))) Jakaś stara zapomniana rudera "najważniejszym zabytkiem" ???
  • ~Magda
    (2011-06-07 16:02)
    Jak ja ich nienawidze. Tych l"iberałów", oczywiscie
  • ~LOKOS
    (2011-06-07 17:02)
    ~fagusp
    Widziałeś tę "ruderę" chłopku?
    Wracajcie do domów "warszawiaczki" i zostawcie nasze miasto.
  • ~jatowiem1
    (2011-06-07 17:09)
    Wiedzcie przemądrzali że w cywilizowanych krajach zachodu nawet najgorszą ruderę która ma jakąkolwiek wartość historyczną starannie się odnawia i pielęgnuje.To wynika z szacunku do własnej historii.Dzięki temu ich miasta wyglądają jak wyglądają i nie są stekiem blokowisk
  • ~lis
    (2011-06-07 18:12)
    moze teraz kolej na lazienki sa niePOtrzebne palac krolewski tez szkodzi warszawie ,prosze nie ruszac palacu kultury i nauki bo to sowieckie dzielo
  • ~rita
    (2011-06-07 18:21)
    No proszę. Pewnie był to jeden z niewielu warszawskich budynków, który ocalał z czasów wojny. Hitlerowcy go nie zniszczyli, to zniszczył go polski deweloper. Ciekawe kto zaprojektował tego gargamela. Pewnie jakiś "architekt" po wieczorowych kursach korespondencyjnych. Nie dziwota, że trudno znaleźć ohydniejsze od Warszawy miasto. Możliwe, że niedługo dowiemy się, ze jest projekt wybudowania osiedla na terenie Łazienek. Przecież to trochę spróchniałych drzew i kupa kamieni.
  • ~tadek
    (2011-06-07 18:25)
    Plan jest prosty: zniszczyć naszą historię, zniszczyć patriotyzm, zniszczyć Polskę. Potem będziemy już tylko tępymi robolami - i o to chodzi. Ten świat potrzebuje rączek do roboty, a nie głów do myślenia. Myślenie szkodzi. Szkodzi w szczególności władzy i 'nasza' POwszechna władza doskonale o tym wie.
  • ~Gucio
    (2011-06-07 18:29)
    Niech żyje PO! Niech żyje kręcenie lodów - oczywiście tylko dla wybranych! Niech żyje Główny Kominiarz! Niech żyje nienormalność! Niech żyje POmatolstwo! Niech oni wszyscy żyją w Nędzy!!!
  • ~akuku
    (2011-06-08 14:19)
    Hanka Walcuje wszystko na rowno.
  • ~Urb@
    (2011-06-08 15:02)
    Szkoda tylko że jak jeszcze stara parowozownia jeszcze stała to konserwator zabytków nie przejawiał żadnego zainteresowania tym zabytkie. Nie interesowano się nim takze wtedu gdy złomiarze wypruwali z niego instalacje i stalowe elementy kostrukcyjne budynku. Trzeba było zeby koparka zaczęła rozwalac budynek by słuzby konserwatorskie na serio przypomniały sobie o zabytku.
  • ~JJacek
    (2011-06-09 14:25)
    Ile dostajecie od wpisu ? Jestescie tacy niezdarni w nswojej robocie - na poziomie przecietnego " pisulmana" a, a wiadomo ,ze wystepuja w nim podstawowe braki.
  • ~ZbyszekD
    (2011-06-12 11:44)
    Do: ,,Lokus'' to nie jest tylko wasze miasto, bo zostało odbudowane rękami i pieniędzmi wszystkich Polaków. Każdy musiał płacić, czy chciał czy nie bo mu potrącali z pensji. Osobiście nie roszczę pretensji do Warszawy, bo nie płaciłem, a poza tym nie tęsknie, byłem parę razy służbowo i to mi wystarczy - żdnych zachwytów. Kraków to i owszem - można się zakochać.
  • ~marnojest
    (2011-06-12 16:11)
    Psy szczekają, karawana idzie dalej... To wy wybraliście Hanię i kolegów.
  • ~Kleryk
    (2011-06-12 19:54)
    PO nauczyło się burzyć historię, bo ta nie jest dla niej. PO to rządy złodziejskich troglodytów.
  • ~groaz
    (2011-06-14 08:39)
    Debile!!! Oto prawdziwy ciemnogrod polski. Co Hitler nie zniszczyl to zniszczy
    polska glupota. Pogratulowac Warszawie.