Matowe powierzchnie we wnętrzach od kilku sezonów święcą triumfy. Ta moda za sprawą marki Kaldewei przeniosła się do łazienki. Asortyment wanien Conoduo i Ellipso Duo Oval poszerzył się o nowe kolory – matowej czerni Lava i bieli Arktis. Elegancka czerń oraz nowoczesna biel doskonale sprawdzą się w łazienkach, w których wanny stanowią wolno stojący element.

Reklama

Wanna Conoduo wyposażona jest w zintegrowaną kolorystycznie pokrywę odpływu montowaną w płaszczyźnie dna. Ellipso Duo Oval zaś, dzięki identycznym oparciom pleców po obu stronach i centralnie umieszczonemu odpływowi, nadaje się też do kąpieli we dwoje. Obie wanny są do kupienia w opcji z obudową lub do zabudowy płytkami.

Marka Etap Sofa wprowadziła do oferty nowy zestaw wypoczynkowy Split. Proste bryły siedziska i oparć, geometryczne podłokietniki, chromowane elementy dekoracyjne oraz naturalna skóra to cechy charakterystyczne tego produktu. Meble dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je dopasować do każdego wnętrza. W kolekcji Split dostępne są: fotele, dwa rodzaje sof – dwuosobowa oraz trzyosobowa. Obydwie z funkcją spania lub bez, a także kilka modeli narożników.