Jak mieszkają politycy? Sikorski, Tusk, Wałęsa, Kukiz... Zobacz ZDJĘCIA

| Aktualizacja:

Radosław Sikorski odrestaurował zabytkowe kościelne organy, które są teraz chlubą salonu, z kolei Janusz Palikot do biblioteki sprowadził włoskie lampy z londyńskich aukcji, a w siłowni postawił... klęcznik. Jak na tym tle wypadają domy Lecha Wałęsy, Donalda Tuska, Włodzimierza Cimoszewicza i Pawła Kukiza? 

wróć do artykułu
  • ~PO to DNO, KomoRusek ty MATOLE
    (2015-02-21 22:03)
    POprzez 8LAT okradali POLAKOW to se teraz mieszkaja jak SZLACHTA. POddani zapi**dalac do smierci I morda w kubel
  • ~Noc juz nikogo nic nie dziwi....
    (2015-02-22 04:35)
    Juz slyszalam o kombnacjach i POdniesieniu
    wieku pracy do lat 70 !
    !
  • ~slawe..
    (2015-02-22 06:10)
    hahahaha to nie POlitycy tylko zlodzieje i oszuszci POwinni byc dawno za kratami odeslaslac ich na Sybir banda zlodzieji
  • ~podatnik
    (2015-02-22 07:14)
    Dobrze, dobrze, niech inwestują amerykańskie będzie co zabierać!, po pogonieniu bandy czworga przy wyborach!
  • ~benek
    (2015-02-22 11:38)
    ze zdjec wynika ze wszyscy ci celebryci to bezdomni, przebywaja na polu w poczekalni i korytarzu,cimoszewicz mieszka chyba u znajomego fryzjera, jedynie palikot ma jakis drewniany kurnik z ktorego musi wystawiac stol bo w srodku sie nie miesci
  • ~dax
    (2015-02-22 19:46)
    gdzie jest moj kometaz
  • ~DAX
    (2015-02-22 19:56)
    GDZIE MOJ KOMENTAZ
  • ~kkk
    (2015-02-25 07:46)
    Wspaniały tytuł. Tak się napatrzałem, że oczom nie wierzę. Oni nie tylko mieszkają osobno ale nawet razem (vide Wałęsa i Wachowski).
  • ~jerry m
    (2015-03-05 09:44)
    Wy gamonie, bez polotu. Te zdjęcia to nie po to by pokazac, ale by pobudzić wyobrażnie.Takie nowoczesne dziennikarstwo, na algorytmach oparte.
  • ~Co za blazen
    (2015-03-21 14:45)
    Facet z bydgoskiego blokowiska rznie pana i glupa i kase sciaga.
  • ~niestety
    (2015-03-25 17:36)
    Jaśnie państwo w państwie ( biedy z nędzą )
  • ~HEL
    (2015-03-25 22:42)
    To wszystko szlag trafi i to zapewne nie dlugo.Oni pra do wojny,wiec w ich palacach zamieszkaja wkrotce ruscy generalowie,a oni jesli wczesniej nie s...ola do wuja Sama-beda ciac lasy na Syberii. Wspomnicie moje slowa.Bo kto mieczem wojuje-od miecza zdycha.
  • ~jeronim
    (2015-03-29 09:32)
    gdzie te domy ? dajecie tylko te gęby .Znamy już je
  • ~Krzysiek
    (2015-03-30 12:12)
    A ja głupi nosiłem gazetki, rzucałem ulotki, dostawałem pałą i krzyczałem
    PRECZ Z KOMUNĄ!!! Porównajcie dom Gierka z ich domami...
  • ~pis
    (2015-04-03 18:14)
    Dziękujemy żeście nas wybrali .:)))
  • ~Z PISU
    (2015-04-03 18:16)
    ,,A ja głupi nosiłem gazetki, rzucałem ulotki, dostawałem pałą i krzyczałem
    PRECZ Z KOMUNĄ!!! ,, to jest dobre :) a teraz biedują .
  • ~Gen
    (2015-04-20 12:31)
    Miałeś chamie złoty róg , taka napisał Wyspiański . Najlepiej wyszedł ten , co omijał MEN .
  • ~godor
    (2015-05-04 20:49)
    a dom Kaczyńskiego?
  • ~szecter
    (2015-06-13 23:53)
    kolejny złodziej
  • ~sass
    (2015-06-17 14:11)
    jak mieszka kaczyński czy Duduś co myślę-Dorobek Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Dla mnie jest taki.
    Lech Kaczyński był Prezydentem RP, który został wybrany w wyborach powszechnych. Wybór nastąpił przez mniejszość Polaków. W kilka miesięcy po wyborze, po pierwszych dokonaniach Polacy zrozumieli, że wybrali źle. Okazało się bowiem, że Lech Kaczyński to Prezydent PiSu. Nie starał się nawet o to żeby być Prezydentem wszystkich Polaków. Był przeciętnym politykiem. Był wraz ze swoim bratem i PO współtwórcą podziału Polaków, którego trwałość odczuwamy do dziś. Podział ten ?zaowocował? niespotykaną na nasze czasy tragedią. Tragedia ta i to co do niej doprowadziło nie nauczyło niczego Jarosława Kaczyńskiego oraz polityków PiS i PO. Lech Kaczyński poprzez swoją niezrozumiałą politykę na arenie międzynarodowej ( Traktat Lizboński), polityką Polska - Rosja, Polska - Niemcy doprowadził do wyizolowania Polski na arenie europejskiej. Wplątał niepotrzebnie Polskę w konflikt pomiędzy Rosja, a Gruzją co jeszcze bardziej pogrążyło nasze stosunki z Rosją. W wyniku braku koordynacji swoich działań w tym zakresie z najsilniejszymi państwami UE i NATO spowodował dalsze wyizolowanie Polski na arenie w stosunku do samej Europy. Fakt dalszej izolacji i pogarszania się obrazu Polski w Europie i na świecie paradoksalnie przerwała jego tragiczna śmierć w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem. Wyizolowanie Polski w wyniku polityki Lecha Kaczyńskiego było faktem. Po wyborze na prezydenta Bronisława Komorowskiego i pierwszych wizytach zagranicznych nowego Prezydenta, komentowano je jako odbudowywanie zaufania do Polski po politycznych wybrykach Lecha Kaczyńskiego. Były to opinie najpoważniejszych zachodnich polityków oraz mediów.
    Gdyby nie tragedia smoleńska to po 10 latach Polacy zapomnieliby szybko, że mieli kiedykolwiek takiego Prezydenta jak Lech Kaczyński. Z tego wniosek, że tragedia pod Smoleńskiem będzie jedynym faktem, o którym Polacy będą pamiętać dzięki Lechowi Kaczyńskiemu. Nic innego po ni nie pozostanie. Jego dokonania, a raczej zawierucha jaką spowodował wraz z bratem wkrótce zostaną zapomniane.

Może zainteresować Cię też: