Jak mieszkają politycy? Sikorski, Tusk, Wałęsa, Kukiz... Zobacz ZDJĘCIA

| Aktualizacja:

Radosław Sikorski odrestaurował zabytkowe kościelne organy, które są teraz chlubą salonu, z kolei Janusz Palikot do biblioteki sprowadził włoskie lampy z londyńskich aukcji, a w siłowni postawił... klęcznik. Jak na tym tle wypadają domy Lecha Wałęsy, Donalda Tuska, Włodzimierza Cimoszewicza i Pawła Kukiza? 

wróć do artykułu
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-09-01 17:35)
    DOBRZE ZE PRYWATNE FOLWARKI SIE KONCZO CO RAZ WIECEJ AFER WYCHODZI NA SWIATLO DZIENNE JAK TATUS Z SYNEM RZODZILI. GDZIE RZODZI PO TO PRZEWARZNIE PRYWATNY FOLWARK TAK JEST I W PSLU FLAGA SPOLDZIELCOW W GLOWIE DZIDZIUSIA.POWOLI NARUD WSZYSTKO ROZLICZY 13 PAZDZIERNIKA TO MY BEDZIEMY KARTY WRZUCAC I NKT NAS NIE BEDZIE POUCZAC JAK1 WRZESNIA.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-20 11:08)
    Jak tak patrzę na tego Wałęsę , na te żółte okulary i te litery na koszulce to odnoszę wrażenie że Bolek chce otworzyć gabinet okulistyczny. Tylko za co? przecież teraz już nie dostaje dotacji rządowych na swoją fundację.
  • ~Jes
    (2019-08-20 10:04)
    Zyje z nieuczciwosci
  • ~Dm 2
    (2019-08-08 08:34)
    Dziennikarze z "Dziennika" boją się obecnie rządzących przed repolonizacją mediów, że dla bezpieczeństwa nie pokszują bieda-chatek obecnie rządzących. Sieg Dziennik. Ciekaw jestem czy skasują dzielni cenzorzy dziennika ten wpis.
  • ~Rawer
    (2019-07-13 20:24)
    Ludzie lepiej nie pisać żadnych komentarzy bo to zwykła manipulacja puszczaj tylko te które im pasują przeciez ci którzy nad tym „czuwają” tez sympatyzują z jakaś „strona” oni żyją z każdego naszego kliknięcia a my durni dajemy się oszukiwać koniec z komentarzami
  • ~Sokular
    (2019-03-30 15:40)
    Żenujące różne bezguścia - jak widać kasa nie daje nie tylko szczęścia ale nawet takich pożytków jak piękno wokół,poznawanie świata czy mądry zdrowy styl życia-żal patrzeć jak ci pazerni marnują kasę - ich cel główny życia
  • ~Jamka
    (2019-03-22 17:55)
    Dziś krzyczą a kto Bolka wybierał? A innych nadobnych kto wybieral? Durny naród
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-03-15 14:30)
    POlszewiki ludzi mieli za trzeci a katogoria LUDZI oni byli bardzo uradowani gdy ludzie robili na CZARNO bez dostępu do EMERYTUR liczyli na zlikwidowanie ZUS żeby zlikwidować EMERYTURY tak często POwtarzali w MEDJACH
  • ~Polak1
    (2019-03-15 13:14)
    ALE zazdrośni prawicowi idż do pracy albo mi się należało jak to u was jest
  • ~asdasd
    (2019-03-15 12:27)
    usuwanie komentarzy na tej stronie to normalna rzecz....
  • ~Smutne lecz prawdziwe
    (2019-03-15 11:48)
    Querwa - oszusci i zlodzieje maja sie dobrze w Polsce i ....NADAL KRADNA!!!
  • ~Mikiłaj
    (2019-03-15 11:47)
    Tak to jest jak z dźiada robi śię PAN . zawsze wielkie obietnice a jak dostana się do koryta to biorą ile sie da i jeszcze wiencej !!
  • ~autor
    (2019-03-15 10:59)
    "Wałęsa ma salon około 36 metrów kwadratowych, a jego pokoik pracy ma zaledwie 11 metrów kwadratowych" pokoik pracy !! bo pękne , co on tam robi ? druciki skreca? bo pisac i czytąc ..to nie bardzo.
  • ~hyj
    (2019-03-14 20:06)
    Ten z napisem na koszulce KOŃ TŁUSTY TO JA to bolek?
  • ~Esdem
    (2019-03-14 18:48)
    Straszne to zdjęcie w środku.
  • ~WWW
    (2019-03-14 15:05)
    Żadne zdjecia sie nie pokazują.
  • ~Ela
    (2019-03-01 16:45)
    Straszni biedacy tak byle jak mieszkaja i jacy skromni
  • ~Hanna
    (2016-05-10 14:58)
    Gdzie te zdjęcia domów?
  • ~cvq
    (2016-03-24 18:49)
    Wszyscy ci pracowici i prawowici ludzie dorobili się na polskiej krzywdzie.
  • ~fgghv
    (2016-03-21 18:29)
    Z wizyta u oszustow.

Może zainteresować Cię też: