Trzeci etap budowy osiedla na Woli ruszy wiosną
01 lutego 2011 Najprawdopodobniej w marcu rozpocznie się budowa III etapu osiedla
Dobrolin na warszawskiej Woli. Pierwsza faza osiedla została zrealizowana i przekazana
mieszkańcom na początku 2010 roku. Mieszkania w tej fazie inwestycji
znalazły już nabywców, podobnie jak 75 proc. lokali powstających w
ramach II etapu przedsięwzięcia.