Dodatkowo warstwa żywicy DPL+ zapewnia im wysoką odporność na uderzenia i daje rzadką w przypadku paneli laminowanych możliwość czyszczenia maszynowego. Zaletą produktu jest również wodoodporna płyta nośna Aqua-Protect. W połączeniu z impregnowanymi krawędziami i bezklejowym systemem montażu zapewnia ochronę przed wilgocią, dzięki czemu panele podłogowe z tej kolekcji bez przeszkód mogą być stosowane w miejscach narażonych na kontakt z wodą, takich jak łazienka czy kuchnia.

Reklama

Do oferty marki Technolux trafiły lampy z kolekcji Miranda. W skład kolekcji wchodzi pięć zwisów posiadających od jednego do czterech kloszy, kinkiet oraz lampka biurkowa. Klosze w kształcie trójkątnej bryły wykonane zostały z białego, matowego szkła, które zestawiono z drewnianymi listwami w modnym kolorze wenge. Dodatkowo zwisy umieszczone zostały na długich linkach ze stali nierdzewnej. Lampka biurkowa zaś osadzona jest na stalowym stelażu. Zwisy – Miranda III, Miranda IV oraz Miranda IV listwa – posłużyć mogą jako główne źródło światła.

Model model CDF8 853 X z linii Futura potrafi jednorazowo umyć 15 kompletów nakryć, zużywając 10 l wody i oszczędzając około 10 proc. energii. Wyposażony jest w trzy kosze – górny i dolny o rozmiarach XXL (z możliwością regulacji położenia) oraz specjalny – na filiżanki espresso, kubeczki i inne nietypowe akcesoria. Nowa Futura posiada 12 programów oraz cały system zabezpieczeń: AquaStop, Total Waterblock, SafetyStop i 8 ustawień zmiękczania wody. Start zmywarki można opóźnić nawet o 23 godziny.