W kwietniu 2010 roku deweloper rozpoczął budowę 146 mieszkań w ramach inwestycji Villa Parc, z czego do końca ubiegłego roku 123 zostały sprzedane. Lokale te będą oddawane nowym właścicielom w ostatnim kwartale 2011 roku.

Reklama

W tym samym terminie będą odbywać się odbiory mieszkań na osiedlu Villa Arte, na którym w minionym roku rozpoczęto budowę 95 lokali, z czego 83 zostały sprzedane do końca grudnia 2010 roku.

W miasteczku domów jednorodzinnych Le Village, które docelowo składać się będzie z 233 domów szeregowych, w ubiegłym roku rozpoczęto budowę 27 domów w części inwestycji o nazwie Villa Creation. Wszystkie znalazły nowych właścicieli.

Oprócz realizacji kolejnych etapów prowadzonych obecnie inwestycji, rok 2011 będzie upływał w firmie Bouygues Immobilier Polska pod znakiem nowych projektów. Deweloper zapowiada rozpoczęcie nowych projektów mieszkaniowych na Bemowie, Bielanach i w Wilanowie.

– Wyraźną tendencją ostatnich lat na stołecznym rynku nieruchomości było rosnące zainteresowanie mniejszymi mieszkaniami. Nasza strategia wprowadzania na rynek kompaktowych lokali w dobrze skomunikowanych z innymi dzielnicami Warszawy lokalizacjach, którą zdecydowaliśmy się konsekwentnie realizować, przyniosła oczekiwane efekty. W ciągu najbliższych lat będziemy kontynuować obrany kierunek, rozwijając jednocześnie naszą ofertę o nowe inwestycje w stolicy – zapowiada Laurent Tirot, dyrektor generalny Bouygues Immobilier Polska.

tsg