Ile kosztuje wynajem willi marszałka Senatu? "Karczewski kocha luksus pod warunkiem, że to nie on płaci"

| Aktualizacja:

Najpierw głośno było o apartamencie Marka Kuchcińskiego, byłego już marszałka Sejmu, teraz padają pytania o rządową willę dla marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego.

wróć do artykułu
  • ~NNN
    (2019-08-13 21:16)
    Trzeba skonczyc z tak luksusowymi przywilejami dla polityków. Panie prezesie miało być skromniej a jest jak bylo.
  • ~popieram
    (2019-08-13 10:27)
    Jeżeli dobrze rządzi i ludziom żyje się lepiej to niech mieszka nawet w pałacu.
  • ~Bonnn
    (2019-08-13 09:30)
    A tak sie dumnie nazywa: Prawo i Sprawiedliwosc, no prosze! Nomen est omen? Nie , bo "nome oblige" czyli nazwa zobowiazuje, szanowany Pis! Ale widac , ze oni z tym prawem i sprawiedliwoscia na bakier!
  • ~sic.
    (2019-08-12 09:06)
    Pisowska banda zlodzei ... nie macie prawa rzadzic Polska ...Pis to partia klamstwa i nieuczciwosci. Kacznski to oszust i kretacz ...
  • ~cuda
    (2019-08-12 08:59)
    Trolle i anty dziennikarze ile kosztowało utrzymanie Komorowskiego tego nie piszecie ,pa-dal-ce .
  • ~szpak
    (2019-08-12 07:48)
    Kancelaria senatu płaci kancelarii premiera za wynajem willi. Gdzie tu jest marnotrawstwo środków publicznych?
  • ~artur
    (2019-08-12 07:37)
    A ile wynosi stawka dla pisowskiego trolla w niedzielę? Pomimo wszystko mogliby tak bardziej inteligentnie.
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-08-12 07:34)
    Ja tez kocham luxus, ale za ten place sama, i na to ciezko zapracowalam. Lubie urlopy w dobrym hotelu , tam gdzie je regularnie spedzam . Po pierwsze super serwis, pyszne jedzenie , no i to ze lezy tuz nad morzem. W moim domu tez mam luxus. Bo co to jest Luxus, to wygoda, ale w nadmiarze . Wlasciwie 2 pokoje by mi wystarczyly , a ja mam 4 . No ale za to wszystko place sama, za moje, nikt mi ani grosza w zyciu nie podarowal, nikogo nie ogladalam!
  • ~mar
    (2019-08-12 07:30)
    Nie Karczewski a PANISKO może nawet Hrabia Karczewski Co mi tam niech biedni płacą bo mi się ta willa po prostu należy
  • ~ziuk
    (2019-08-12 07:23)
    No właśnie po to były te miesięcznice. W końcu wychodzili.
  • ~Bul.
    (2019-08-12 07:13)
    Koszta Bula w wynajmie były większe.
  • ~norweg
    (2019-08-12 03:16)
    PO wszystkiego co sie da to sie czepia oszaleli ci z PO, banda cwaniakow z PO latala samolotami-- setki lotow , czepiaja sie o byle co, zapomnieli dziesiatkach afer , gdzie skarb panstwa stracil setki miliardow zlotych, ich bezczelnosc nie ma granic, musza zniknac ci cwaniacy i szumowiny z polskiego Sejmu
  • ~Dmci
    (2019-08-12 00:34)
    Czy więcej niż ża PO?
  • ~ Szeryf
    (2019-08-11 23:35)
    PO-owcy mineły ! trzy lata a wam ciągle chodzi o koryta
  • ~egon
    (2019-08-11 22:22)
    Dajcie już spokój panu Januszowi Karczewskiemu.
  • ~zefir
    (2019-08-11 20:47)
    Taż to namalowane na twarzy ,że to władza .
  • ~mikołaj
    (2019-08-11 20:44)
    patrioci do wyborów, po wygranych wyborach to już tylko im się wszystko należy. OBŁUDA
  • ~Szyba
    (2019-08-11 20:21)
    Za te pieniądze to w Warszawie można wynająć szałas z widokiem na Wisłę a nie willę ! Kolejne pisowskie łgarstwo !
  • ~NOR
    (2019-08-11 20:03)
    Patologia totalnych osiagnelo dno , zenada , podlosc obraza rozumu normalnych ludzi ! POrypxanxcoy nie maja zadnego programu dla Polakow , dno .
  • ~bertsi
    (2019-08-11 20:03)
    Teraz chcecie osunąć Kuchcińskiego. "Do rzeczy" już wczoraj napisał, ze będzie u was taki artykuł. A gdzie informacja, że jest to zgodne z prawem. Czekamy na dalsze artykuły w Fakcie i Rzeczypospolitej.

Może zainteresować Cię też: