Jaki: Gdyby akt notarialny złożyła pszczółka Maja, to by pan go przyjął? Mrygoń: Gdyby miała prawdziwe dokumenty, to tak

| Aktualizacja:

Podczas rozmów z przełożonymi poruszano temat kuratorów; pojawiały się oceny, że to idzie coraz dalej i wkrótce "wszystko walnie" bo idea reprywatyzacji jest wypaczana - zeznał przed komisją ds. reprywatyzacji w stolicy b. urzędnik ratusza Krzysztof Śledziewski. Drugi świadek odmówił składania zeznań. Komisja ukarała była urzędniczkę grzywną.

wróć do artykułu
  • ~Taka sama (albo ta sama) szajka (Hajka) gangsterów
    (2017-06-26 18:00)
    działała w tak zwanej "aferze" Amber Gold! --- A logiczne POPwiązanie obu afer pozostawiam dedukcji czytelników - bo przecież bilans zawsze musi wyjść na zero - a więc tam, gdzie ktoś traci - ktoś inny musi zyskać i te zyski gdzieś musi ulokować! A zbieżność obu "afer" w czasie jest oczywiście najzupełniej przypadkowa!!! +++ Moja stara teoria (jak najbardziej i w sposób oczywisty spiskowa!!!) jest taka, że to grupa gangsterów, którzy mieli nadmiar lewych pieniędzy (ską - to pozostawiam Waszej domyślności!), sfingowała całą "aferę" po to tylko, żeby te lewe pieniądze, które oczywiście w wyniku tej "afery" miały zniknąć (i - o dziwo - istotnie znikły!) bez śladu, odnalazły się już tylko na tajnych kontach tych gangsterów we "właściwych" "zaprzyjaźnionych" bankach - oczywiście poza zasięgiem polskiego fiskusa i polskich "służb", które zresztą być może dopracowały technicznie i osłaniały całą operację (za stosowną działkę oczywiście), albo może nawet były większościowymi udziałowcami! - No bo przecież na przykład słynne 15 melonów zielonych za Klewki też gdzieś "wy p a r o w ało" - a nie słyszałem, żeby jacyś ich nowi właściciele kiedykolwiek zapłacili podatek od wzbogacenia! -------- Ponieważ w Polsce ciągle jest od cholery szmalu niewiadomego pochodzenia - więc czeka nas jeszcze niejedna "piramida" z mumiami kolejnych faraonów w sekretnych komnatach na końcu tajnych labiryntowych korytarzy! NIE WIEM, CZY PANI WASSERMAN (albo minister Jaki) ZNAJĄ MOJĄ "TEORIĘ" - ALE MYŚLĘ, ŻE NIE ZASZKODZI, JEŚLI I JĄ W SWOICH ROZWAŻANIACH WEZMĄ POD UWAGĘ!
  • ~galazka
    (2017-06-26 14:34)
    Pani Hania pochodzenia mojzeszowego jest bardzo biedna i nikt nie stanie w jej obronie . A ja sie pytam Jaroslaw zawsze dziewica skąd ma te nieruchomości ?
  • ~Obywatel dojonej RP
    (2017-06-26 15:47)
    Czy w tym kraju kiedykolwiek skorumpowany polityk albo urzednik który dzialal czy to na szkode skarbu panstwa czy tez obywateli odpowie za swoje dzialania? Czy kogos wsadzá, zabiorá mu majatek itp? Mam nadzieje ze dozyjé takich dni.
  • ~oburzony
    (2017-06-26 15:42)
    Ja sobie myślę, że to całe przedstawienie mecenasów skierowane było dla ośmieszenia komisji i zbojkotowania tego posiedzenia. PO działa na wszystkich frontach - najpierw wspólnie i porozumieniu ze złodziejami, teraz przeciw tym którzy ich działania obnażają. Swój broni swojego. Panie Jaki! tak trzymać i nie dać się!
  • ~cała prawda
    (2017-06-26 14:00)
    walić grzywnami żeby bolało. takie ści.erwo co odmawia zeznań wzywać na każde posiedzenie komisji i za każdym razem walić po 3.000 zł kary. ciekawe jak długo będą się tak bawić
  • ~sopot_miki
    (2017-06-26 14:57)
    Ciekawe, kiedy taka Komisja zajmie się "Gdańskiem" i p. Adamowiczem?
  • ~helena
    (2017-06-26 13:53)
    No,cóż na tak duże przekręty bedą mocne opory ze strony tych co mają coś do ukrycia !!! Boże w jakiej Polsce myśmy żyli??? Człowiek harował za 1500 zł brutto ,a inni w milionach się pławili. teraz stawiają opór ,nie obchodzi ich 40 000 osób pokrzywdzonych.
  • ~Jer
    (2017-06-26 14:38)
    Ale mafijne bagno w warszawskim ratuszu, najgorsze, że powstało na krzywdzie ludzkiej. Ale karma wraca, nie teraz to później.
  • ~Nietoperz
    (2017-06-26 15:35)
    Urzędnik państwowy odmawia zeznań. Czego się boi, czy dalej jest jeszcze urzędnikiem? Czy chcielibyście Państwo mieć takiego pracownika u siebie? Państwo polskie przygarnia wszystkich, szczególnie tych którzy są na "służbie" bogatym i nietykalnym.
  • ~łopolanin
    (2017-06-26 09:56)
    Jaki może być człowiek głupi widać Jak byleJaki mówi. Uniwerek ŁOPOLSKI kształci takich byle Jakich Ogórkowato podobnych ciemniaków PIS.
  • ~wojtek
    (2017-06-26 12:18)
    Oglądałem z kwadrans i dałem sobie spokój. Adwokat zgłosił wniosek o wyłączenie przewodniczącego Jakiego. Jak zaczął uzasadniać wniosek, to po pierwszym zdaniu Jaki mu przerwał i zarządził głosowanie (było 1:6 czyli jest postęp w porównaniu z 1:27). Ten jeden to chyba jakaś bidula z PO (nie chciało mi się wstawać po okulary). Wysiłki adwokata, żeby uzasadnić ten wniosek Jaki gasił od razu, jak dobry Czekista. Ponieważ jednak nie kazał adwokaciny rozstrzelać, czy chociażby wybatożyć, widać że to ludzki pan, przepraszam PAN. Widać że kasa się kończy, bo przyszła pora na igrzyska.
  • ~ssas
    (2017-06-26 14:32)
    Zdaje się ,ze znów paru zostanie wyprowadzonych w kajdankach o świcie a pewna partia zostanie zdelegalizowana
  • ~vis
    (2017-06-26 16:18)
    co to znaczy nie stawi się inne srodki by przywołać do porzadku nie ograniczać się do łagodnych zachowań a ostro zabrać się za to babsko doprowadzić siłą zlikwidować majątek itd
  • ~Jst
    (2017-06-26 17:22)
    Kpiny!!! 3 000 zł kary dla tych, którzy ukradli miliony???
  • ~ese
    (2017-06-26 14:17)
    Co to jest 3 tys naprzeciw milionowych przekrętów. Oby im się żyło lepiej....
  • ~Mafie III RP
    (2017-06-27 17:30)
    HGW - nie tylko przywlaszczyla sobie w Warszawie kamienice. W bezprawny sposob posiadla nieruchomosci w innych czesciach kraju. Kilkanascie lat temu na terenie Parku Wigierskiego przywlaszczyla sobie razem z Suchocka( tez mojzeszowa) - duzy teren na stadnice koni i wille (choc nikt tam nie mogl kupic wtedy ziemi - tylko mojzeszowi mogli) - ten teren dalej stoi (zeby mialy majatek w razie czego choc tam nie mieszkaja) - a wiekszosc Suwalczan w tym czasie zbankrutowala albo (jedna dziesiata!))popelnila samobojstwa.
  • ~Zoja
    (2017-06-26 13:59)
    Polski "Robespier " czyli Jaki .Należy pamiętać Panie Jaki,że Rewolucje zjadają swoje własne dzieci.Niech później nie płacz i wyżala się niejaki Jaki.
  • ~s
    (2017-06-26 18:33)
    POlactwo jak zwykle kreci, chachmeci i wyjdzie na to, ze wszyscy winni tylko nie oni.
  • ~Dodam tylko niedyskretnie i niedelikatnie, że
    (2017-06-26 18:29)
    Nasza droga (sic) Hajka jeszcze z Londynu ma (po zapachu!) znajomości w takich bankach, które są poza zasięgiem polskiego fiskusa - więc nawet jeśli pójdzie do pudła - to po wyjściu cała kwota wraz z procentami będzie na nią czekała jak wierny pies! Dodam tylko niedyskretnie, że
  • ~ok