Jaki: Gdyby akt notarialny złożyła pszczółka Maja, to by pan go przyjął? Mrygoń: Gdyby miała prawdziwe dokumenty, to tak

| Aktualizacja:

Podczas rozmów z przełożonymi poruszano temat kuratorów; pojawiały się oceny, że to idzie coraz dalej i wkrótce "wszystko walnie" bo idea reprywatyzacji jest wypaczana - zeznał przed komisją ds. reprywatyzacji w stolicy b. urzędnik ratusza Krzysztof Śledziewski. Drugi świadek odmówił składania zeznań. Komisja ukarała była urzędniczkę grzywną.

wróć do artykułu
  • ~łopolanin
    (2017-06-26 09:56)
    Jaki może być człowiek głupi widać Jak byleJaki mówi. Uniwerek ŁOPOLSKI kształci takich byle Jakich Ogórkowato podobnych ciemniaków PIS.
  • ~wojtek
    (2017-06-26 12:18)
    Oglądałem z kwadrans i dałem sobie spokój. Adwokat zgłosił wniosek o wyłączenie przewodniczącego Jakiego. Jak zaczął uzasadniać wniosek, to po pierwszym zdaniu Jaki mu przerwał i zarządził głosowanie (było 1:6 czyli jest postęp w porównaniu z 1:27). Ten jeden to chyba jakaś bidula z PO (nie chciało mi się wstawać po okulary). Wysiłki adwokata, żeby uzasadnić ten wniosek Jaki gasił od razu, jak dobry Czekista. Ponieważ jednak nie kazał adwokaciny rozstrzelać, czy chociażby wybatożyć, widać że to ludzki pan, przepraszam PAN. Widać że kasa się kończy, bo przyszła pora na igrzyska.
  • ~helena
    (2017-06-26 13:53)
    No,cóż na tak duże przekręty bedą mocne opory ze strony tych co mają coś do ukrycia !!! Boże w jakiej Polsce myśmy żyli??? Człowiek harował za 1500 zł brutto ,a inni w milionach się pławili. teraz stawiają opór ,nie obchodzi ich 40 000 osób pokrzywdzonych.
  • ~Zoja
    (2017-06-26 13:59)
    Polski "Robespier " czyli Jaki .Należy pamiętać Panie Jaki,że Rewolucje zjadają swoje własne dzieci.Niech później nie płacz i wyżala się niejaki Jaki.
  • ~cała prawda
    (2017-06-26 14:00)
    walić grzywnami żeby bolało. takie ści.erwo co odmawia zeznań wzywać na każde posiedzenie komisji i za każdym razem walić po 3.000 zł kary. ciekawe jak długo będą się tak bawić
  • ~ese
    (2017-06-26 14:17)
    Co to jest 3 tys naprzeciw milionowych przekrętów. Oby im się żyło lepiej....
  • ~ssas
    (2017-06-26 14:32)
    Zdaje się ,ze znów paru zostanie wyprowadzonych w kajdankach o świcie a pewna partia zostanie zdelegalizowana
  • ~galazka
    (2017-06-26 14:34)
    Pani Hania pochodzenia mojzeszowego jest bardzo biedna i nikt nie stanie w jej obronie . A ja sie pytam Jaroslaw zawsze dziewica skąd ma te nieruchomości ?
  • ~Jer
    (2017-06-26 14:38)
    Ale mafijne bagno w warszawskim ratuszu, najgorsze, że powstało na krzywdzie ludzkiej. Ale karma wraca, nie teraz to później.
  • ~sopot_miki
    (2017-06-26 14:57)
    Ciekawe, kiedy taka Komisja zajmie się "Gdańskiem" i p. Adamowiczem?
  • ~pamietający dobrostan przed 1939
    (2017-06-26 15:17)
    Na czele tych oszustów stoją ludzie agencji rzymskiej - to oni wspierali Solidarność.Ich bankowcy z Instytutu Dzieł Religijnych manipulują prawem, które powoli upodabnia się do kanonicznego. Polski "Robespier " czyli Jaki - to młody człowiek, zdecydowany robić karierę na cudzej krzywdzie. Odpowiadać będę zwykli urzędnicy Ratusza - działający z polecenia swych przełożonych i na podstawie prawa uchwalonego przez Sejm od 1989 r. a w tym prawie PIS ma łapki umoczone po łokcie.
  • ~Suweren
    (2017-06-26 15:20)
    PiSowskie trolle w pracy. Ile wam płacą? Tanie się sprzedaliście.
  • ~Nietoperz
    (2017-06-26 15:35)
    Urzędnik państwowy odmawia zeznań. Czego się boi, czy dalej jest jeszcze urzędnikiem? Czy chcielibyście Państwo mieć takiego pracownika u siebie? Państwo polskie przygarnia wszystkich, szczególnie tych którzy są na "służbie" bogatym i nietykalnym.
  • ~kajtek
    (2017-06-26 15:39)
    to komisja czy sąd ? pan Jaki stale mówi o rozprawie
  • ~oburzony
    (2017-06-26 15:42)
    Ja sobie myślę, że to całe przedstawienie mecenasów skierowane było dla ośmieszenia komisji i zbojkotowania tego posiedzenia. PO działa na wszystkich frontach - najpierw wspólnie i porozumieniu ze złodziejami, teraz przeciw tym którzy ich działania obnażają. Swój broni swojego. Panie Jaki! tak trzymać i nie dać się!
  • ~Obywatel dojonej RP
    (2017-06-26 15:47)
    Czy w tym kraju kiedykolwiek skorumpowany polityk albo urzednik który dzialal czy to na szkode skarbu panstwa czy tez obywateli odpowie za swoje dzialania? Czy kogos wsadzá, zabiorá mu majatek itp? Mam nadzieje ze dozyjé takich dni.
  • ~s
    (2017-06-26 15:51)
    POLACY zawsze byli i sa ludzmi dobrymi i tolerancyjnymi, ale tez i naiwnymi, dlatego inni cwani i wyrafinowani robia sobie z nich po prostu jaja wykorzystuja ich pasozytuja na nich i jeszcze smieja im sie w twarz ze sa glupcy ,ciemniaki i *********
  • ~vis
    (2017-06-26 16:18)
    co to znaczy nie stawi się inne srodki by przywołać do porzadku nie ograniczać się do łagodnych zachowań a ostro zabrać się za to babsko doprowadzić siłą zlikwidować majątek itd
  • ~marian
    (2017-06-26 16:25)
    MRYGOŃ , radca prawny,FANTASTYCZNY !!!!! KOMISJA PLUSY UJEMNE.!!!!
  • ~sic.
    (2017-06-26 17:13)
    Juz za niedlugo polacy niepisowcy beda siedziec ... wyrok wyda jedyny kompetentny sedzia Pisowski, nawrocony Piotrowicz. Jaki minister taka sprawiedliwosc.