Jaki: Gdyby akt notarialny złożyła pszczółka Maja, to by pan go przyjął? Mrygoń: Gdyby miała prawdziwe dokumenty, to tak

| Aktualizacja:

Podczas rozmów z przełożonymi poruszano temat kuratorów; pojawiały się oceny, że to idzie coraz dalej i wkrótce "wszystko walnie" bo idea reprywatyzacji jest wypaczana - zeznał przed komisją ds. reprywatyzacji w stolicy b. urzędnik ratusza Krzysztof Śledziewski. Drugi świadek odmówił składania zeznań. Komisja ukarała była urzędniczkę grzywną.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2017-06-30 16:18)
    zbieranina niedokształtów z byle jakim decyduje co jest prawem....jego tytuł jest już bezprawiem, nie mówiąc o pojawieniu się takiego osobnika wbrew naturze....
  • ~przestępcza koalicja partii rządzących
    (2017-06-28 12:49)
    Proponuję, żeby Dziennik wprowadził obowiązek rejestrowania możliwych do zweryfikowania danych osobowych komentujących. Rozumiem, że Dziennik jest dla osób czytających wydawnictwo, artykuły, a nie dla tych zajmujących się aktywnym trollowaniem - jak widać najczęściej przeciw /najszerzej/ PO. To jest jakaś aberracyjna fiksacja antypolska sponsorowana z budżetowych środków koalicyjnych partii rządzących: PIS, *Solidarna Polska*, *Polska Razem* i Kukiz`15.
  • ~nina
    (2017-06-27 20:21)
    Prymitywny panie łopolaninie.Może miast obrażać absolwentów uniwersytetu, przedstawi pan swoje dyplomy?
  • ~Mafie III RP
    (2017-06-27 17:30)
    HGW - nie tylko przywlaszczyla sobie w Warszawie kamienice. W bezprawny sposob posiadla nieruchomosci w innych czesciach kraju. Kilkanascie lat temu na terenie Parku Wigierskiego przywlaszczyla sobie razem z Suchocka( tez mojzeszowa) - duzy teren na stadnice koni i wille (choc nikt tam nie mogl kupic wtedy ziemi - tylko mojzeszowi mogli) - ten teren dalej stoi (zeby mialy majatek w razie czego choc tam nie mieszkaja) - a wiekszosc Suwalczan w tym czasie zbankrutowala albo (jedna dziesiata!))popelnila samobojstwa.
  • ~glizzzda
    (2017-06-27 07:46)
    i mamy komisję pszczółka GUCIA
  • ~kotlet
    (2017-06-27 01:13)
    A gdyby to byl np. mis puchatek
  • ~Sfiks
    (2017-06-26 22:12)
    Druga komisja rozpoczęła grillowanie PO - jeżeli nie będzie konkretów PiS nic nie wskóra?!! Stawką są wybory samorządowe, a potem parlamentarne?!!!
  • ~ach ci koordynatorzy
    (2017-06-26 21:04)
    coordynatorzy byli wszedzie,i np. koordynator zjawial sie na budowie np. szkoly przy ul. wokalnej na ursunowie, paru blokow po miescie , np. targowku, byl kilka razy po pare minut , przywital sie, posiedzial albo postal kilka minut i tyle go widziano, a mieszkanko dostal z puli przeznaczponej budowlancom prac ujacych czesc zycia w zamian za obietnice wlasnej firmy na wlasne mieszkaniem tyle lat po delegacjach, bywalo po dwie zmiany. bez weekendow, czesto z niedzielami.koordynator taki jak sie pokazal, to byl wyrok, ze ktos chate zobaczy na ksiezycu.
  • ~Truteń
    (2017-06-26 19:52)
    Gdyby pszczółka Maja miała dokumenty to niejaki Jaki musiałby wezwać i przesłuchać przed komisją pszczółkę Maję...to byłoby dopiero przesłuchanie!
  • ~Jaro
    (2017-06-26 19:06)
    "Właścicielem biurowca, który ma stanąć na warszawskiej Woli, jest spółka Srebrna. W jej władzach zasiadają m.in.: Ryszard Czarnecki, kierowcy Jarosława Kaczyńskiego, kuzyn prezesa oraz Barbara Skrzypek – „pani Basia” znana z serialu „Ucho prezesa”. Problem w tym, że roszczenia do części działki, na której ma stanąć kolos, zgłaszają spadkobiercy przedwojennych właścicieli. Architekci szacują, że biurowiec, który ma stanąć na warszawskiej Woli, będzie kosztował ponad pół miliarda złotych" Jakieś uwagi?
  • ~s
    (2017-06-26 18:33)
    POlactwo jak zwykle kreci, chachmeci i wyjdzie na to, ze wszyscy winni tylko nie oni.
  • ~jo
    (2017-06-26 18:31)
    Odmowa zeznań jest prawem każdego - w każdym ustroju demokratycznym nie ma obowiązku samooskarżania. U nas także. No chyba że....
  • ~ree
    (2017-06-26 18:29)
    a najlepsze w tym jest to, że cała Polska była prywatna,i złodziejscy POLACY tak się wgryźli w zrabowane, że trzeba było złodziejom polakom (z małej litery) na powrót wyrywać razem z zębami
  • ~Dodam tylko niedyskretnie i niedelikatnie, że
    (2017-06-26 18:29)
    Nasza droga (sic) Hajka jeszcze z Londynu ma (po zapachu!) znajomości w takich bankach, które są poza zasięgiem polskiego fiskusa - więc nawet jeśli pójdzie do pudła - to po wyjściu cała kwota wraz z procentami będzie na nią czekała jak wierny pies! Dodam tylko niedyskretnie, że
  • ~Władek
    (2017-06-26 18:11)
    Grubo.
  • ~sprawa sie rypla
    (2017-06-26 18:04)
    Hanka pogadaj z mateuszem od KOD i razem rubcie hop hop
  • ~Taka sama (albo ta sama) szajka (Hajka) gangsterów
    (2017-06-26 18:00)
    działała w tak zwanej "aferze" Amber Gold! --- A logiczne POPwiązanie obu afer pozostawiam dedukcji czytelników - bo przecież bilans zawsze musi wyjść na zero - a więc tam, gdzie ktoś traci - ktoś inny musi zyskać i te zyski gdzieś musi ulokować! A zbieżność obu "afer" w czasie jest oczywiście najzupełniej przypadkowa!!! +++ Moja stara teoria (jak najbardziej i w sposób oczywisty spiskowa!!!) jest taka, że to grupa gangsterów, którzy mieli nadmiar lewych pieniędzy (ską - to pozostawiam Waszej domyślności!), sfingowała całą "aferę" po to tylko, żeby te lewe pieniądze, które oczywiście w wyniku tej "afery" miały zniknąć (i - o dziwo - istotnie znikły!) bez śladu, odnalazły się już tylko na tajnych kontach tych gangsterów we "właściwych" "zaprzyjaźnionych" bankach - oczywiście poza zasięgiem polskiego fiskusa i polskich "służb", które zresztą być może dopracowały technicznie i osłaniały całą operację (za stosowną działkę oczywiście), albo może nawet były większościowymi udziałowcami! - No bo przecież na przykład słynne 15 melonów zielonych za Klewki też gdzieś "wy p a r o w ało" - a nie słyszałem, żeby jacyś ich nowi właściciele kiedykolwiek zapłacili podatek od wzbogacenia! -------- Ponieważ w Polsce ciągle jest od cholery szmalu niewiadomego pochodzenia - więc czeka nas jeszcze niejedna "piramida" z mumiami kolejnych faraonów w sekretnych komnatach na końcu tajnych labiryntowych korytarzy! NIE WIEM, CZY PANI WASSERMAN (albo minister Jaki) ZNAJĄ MOJĄ "TEORIĘ" - ALE MYŚLĘ, ŻE NIE ZASZKODZI, JEŚLI I JĄ W SWOICH ROZWAŻANIACH WEZMĄ POD UWAGĘ!
  • ~ok
    (2017-06-26 17:47)
    40 tys ludzi poszkodowanych przy reprywatyzacji 18 tys przy ambergold, itd ale wg po jest ok
  • ~pawelxp
    (2017-06-26 17:30)
    W PO jest haos. Kierwinski z PO poniza posla Roberta "Krope" Kropiwnickiego z PO nazywajac go ludem. Przeciez w PO nie ma ludu, czy nie?
  • ~Jst
    (2017-06-26 17:22)
    Kpiny!!! 3 000 zł kary dla tych, którzy ukradli miliony???