Ciemne interesy ekologów. Łapówka za święty spokój?

| Aktualizacja:

Jedno ze stowarzyszeń proekologicznych, wykorzystując przysługujące mu uprawnienia, szczególnie daje się we znaki deweloperom. Ci, chcąc uniknąć długotrwałych sądowych przepychanek opóźniających realizację inwestycji, wolą po prostu zapłacić stowarzyszeniu pieniądze, by mieć święty spokój.

wróć do artykułu
  • ~Czytelnik
    (2015-03-25 07:17)
    Według bazy.ngo.pl brak takiego zarejestrowanego w Polsce stowarzyszenia?
  • ~Czytelnik
    (2015-03-25 07:52)
    Jeśli to nie jest zarejestrowana w KRS organizacja zobacz wykaz ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu, , to nie może zbierać funduszy na swoją działalność. Jeśli jest to stowarzyszenie zwykłe zarejestrowane w starostwie powiatowym, to nie może również otrzymywać środków finansowych nie swoich członków.

    Jednak jeśli inwestorzy faktycznie planują budowy niezgodnie z przepisami, to nie są tak biali!
  • ~to ruń
    (2015-03-25 09:34)
    EKOLODZY TO JESZCZE JEDNA BANDA W KRAJOBRAZIE POLSKI
    KTÓRZY ZNALEŻLI SOBIE SPOSÓB NA ŁATWY ZAROBEK BEZ SPECJALNEGO WKŁADU SWOJEJ PRACY.
  • ~trzeźwomyślący
    (2015-03-25 09:48)
    Z kogoś biorą przykład. W ostatnich latach rządów POpaprańców rozpleniła się gadzina złodziei, łapówkarzy, aferzystów, kłamców i wielu, wielu innych formacji. Stąd też trudno się dziwić temu, bo sami rządzący mówią że "państwo istnieje tylko na papierze, i h.j dupa i kamieni kupa" Tak Tusk i jego nastepczyni rządzą tym krajem, a teraz Tusk nawet został nominowany do zniszczenia UE. POpaprańcy z natury POtrafią, oj POtrafią.
  • ~m
    (2015-03-25 10:33)
    to jeszcze dotakowa istutucja zydo-cwaniacka od wyciągania kasy
  • ~tele-wic
    (2015-03-25 11:45)
    Łapówka do łapówki i jakoś się egzystuje tej bandzie nigdzie nie pracujących cwaniaków, stowarzyszonych pod własnym berłem i herbem. Nikt ich nie ruszy, bo bronią ich tylko modne hasła.
  • ~jkl
    (2015-03-25 12:00)
    Ekoterroryści...
  • ~któś
    (2015-03-25 12:48)
    Korwin-Mikke już od wieku o tym mówił i pisał.
  • ~nie lubiacy tych pseudoekologow
    (2015-03-25 13:39)
    ekolodzy?jaja,to terrorysci.tych wszystkich oszolomow wyslac na madagaskar.znajda muszke i beda blokowac,ty nie liczy sie dobro ludzkie tylko kasa.dla mnie sa cwaniakami.
  • ~Drzazga 101
    (2015-03-25 15:09)
    O Matko, prosta sprawa: Któś powenien zbadać działalność statutową tych oprychów i zlikwidować ten wrzód na dupie społeczeństwa.
    Hej !-
  • ~do urn
    (2015-03-25 18:13)
    ZGODA na korupcję i BEZPIECZEŃSTWO dla złodziei !
    To nam zapewnia i gwarantuje Pan Prezydent Komorowski !
    Wszyscy głosują na jedynego kandydata !