Budowlańcy uciekną z Polski. Branża w kryzysie

| Aktualizacja:

Szykuje się wielka fala emigracji. Ludzie uciekną z Polski, bo nie będą mogli znaleźć pracy w swym zawodzie. Eksperci ostrzegają, że lepiej na razie nie będzie.

wróć do artykułu
  • ~Teresa 2
    (2013-07-09 08:03)
    POmazaniec Rostovski wykończy każdą jedną branże !!!
  • ~cvv
    (2013-07-09 08:07)
    Pracy w zawodzie? Układanie cegieł po pijaku to jakiś zawód?
  • ~wiesio
    (2013-07-09 08:14)
    I po zielonej wyspie.

    Koło zamachowe gospodarki czyli budowlanka stanęło.

    Produkcja mebli nie uratuje gospodarki.

    Czy Tusk utrzyma się do 18.07.2013 ?
  • ~POL
    (2013-07-09 08:16)
    JUŻ UCIEKAJĄ HURTEM ALE NIKT TEGO NIE WIDZI !
  • ~@cvv
    (2013-07-09 08:20)
    do cvv - widac cepie zes NIC nie zrozumial z tego artykulu.
  • ~szemat
    (2013-07-09 08:27)
    Ciekawe, kiedy rząd się zorientuje, że wyciąganie pieniędzy poprzez DSS nie opłaciło się IM...
  • ~na życzenie
    (2013-07-09 08:42)
    lepiej już było i nigdy nie będzie
  • ~sokular
    (2013-07-09 09:00)
    Bezrobocie i branża budowlana to najpilniejsze nasze problemy.Spirala upadłościowa wciąga ich coraz bardziej.
  • ~obserwator
    (2013-07-09 09:13)
    Zarobki w firmach przemysłowych wzrosły?Jest to kolejna statystyczna manipulacja.Średnie zarobki rosną bo zwalnia się szeregowych najsłabiej płatnych pracowników..Natomiast obsada jak i uposażenia zarządów cały czas rosną.
  • ~Anrzej
    (2013-07-09 09:20)
    Ale za to zatrudnienie w urzędach rośnie... Rostowski wymyśla nowe podatki... Tusk pokazuje się telewizjach śniadaniowych...
  • ~Matviej
    (2013-07-09 09:23)
    Mnie ciekawią dwie sprawy ; Kto za ten bałagan odpowie? B) może pora przywrócić kare śmierci ? C) W Polsce odpowiada tylko Historia ,a kiedy konkretni Ludzie?
  • ~uspiony leming
    (2013-07-09 09:24)
    Kryzys??? To ma mamy w Polsce kryzys.. na zielonej wyspie..??nieprzystoi.. a jak to , a na zachodzie nie ma kryzysu ?? Przeciez podobno tam jest kryzys a nie u nas ??
  • ~niepatriota
    (2013-07-09 09:40)
    Czy wyjazd 2 milionów w ostatnich kilku latach to nie była "emigracyjna fala"? Na całym świecie brakuje wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Każdy taki fachowiec gdy wyjedzie z Polski wcześniej czy później (w przeciwieństwie do młodych ludzi po byle jakich studiach) znajdzie dobrą i popłatną pracę.
  • ~@wiesio
    (2013-07-09 09:44)
    ~wiesio2013-07-09 08:14
    I po zielonej wyspie.
    Koło zamachowe gospodarki czyli budowlanka stanęło.
    Produkcja mebli nie uratuje gospodarki.
    Czy Tusk utrzyma się do 18.07.2013 ? - JEDYNA nadzieja w Fibaku. Handel niewinnymi panienkami moze uratowac Tuska i Zielonom Wyspe., panie Fibak ..ROZKRENCAJ pan interes! Zielona Wyspa poszla sie je... czas na Zielone Bordello!
  • ~@matviej
    (2013-07-09 09:48)
    ~Matviej2013-07-09 09:23
    Mnie ciekawią dwie sprawy ; Kto za ten bałagan odpowie? B) może pora przywrócić kare śmierci ? C) W Polsce odpowiada tylko Historia ,a kiedy konkretni Ludzie?
    --- moze zacznijcie Polacy od zadawnionych ale nie przedawnionych mordercow, jak np Kiszczak i Jaruzelski..
  • ~deweloperka=pralnia
    (2013-07-09 09:48)
    Ciekawe czy media potrafią opisać OBIEKTYWNIE jaki jest stan -SYF - w budowlance-mieszkaniówce ?
    Prawdopodobnie deweloperka to obecnie największa PRALNIA !!
    Ile mieszkań czeka na klienta na rynku pierwotnym ?
    Ile mieszkań czeka na klienta na rynku wtórnym ?
    Nikt tego nie liczy , bo i po co , ale gołym okiem widać te PUSTOSTANY na rynku pierwotnym oraz wtórnym !
    "od ręki" to schodzą jedynie mieszkania , w bardzo atrakcyjnych miejscach oraz te których ceny nie są oderwana od ...zdrowego rozsądku !
  • ~bolek
    (2013-07-09 09:50)
    Balon pekł Król okazał się nagi Za rządów PIS brakowało nawet cementu tak budownictwo się rozwijało Za rządów PO tylko pijar się rozwijał Najpierw przeszkadzał Prezydent Kaczyński póżniej PIS dziś kryzys Zawsze winni się znajda Mistrzostwo świata że przy tak olbrzymiej dotacji z UE i wyprzedaniu majątku oraz zrobieniu tak ogromnego długu na pokolenia firmy padają a media wciąż głoszą że my na plusie tylko zamiast do nas uciekać to my uciekamy żenada Cudotwórcy Tusk i Rostowski powinni dostać medal o Komorowskiego za 7 letni bajer
  • ~czas na lepianki
    (2013-07-09 10:04)
    stefan bedzie budowal, ma technologie budowy ze starego szczawiu...
  • ~POmylony
    (2013-07-09 10:08)
    POlska w budowie!
    ...za granicą.
    Dziękujemy ci najukochańszy premierze świata, słoneczko ty nasze!
  • ~sprostowanie
    (2013-07-09 10:19)
    Jak zwykle Der Dziennik POpelnil tutaj "malutka" POmylke. To nie kryzys wykancza branze budowlańa. To Tusk wylkancza! Tak jak wykonczyl polskie stocznie , polskie huty.