Zmywarka Hoover z linii Dynamic 3D (model DDY 095TX). Wyposażona jest w nowy, cichy silnik, który zużywa 10 proc. mniej energii niż zmywarki klasy A. Dzięki optymalizacji temperatury ostatniego płukania i czasu suszenia w każdym cyklu pozwala zaoszczędzić dodatkowo jeszcze więcej, bo 25 proc. energii. W urządzeniu zmieści się 15 kompletów naczyń, a do ich umycia potrzebne jest 10 litrów wody na 1 cykl. Wyposażona została w opcję wyboru 12 programów (w tym nocny, supercichy).

Reklama

Odważne kolory odporne na uszkodzenia
Zastosowana w tkaninach Italvelutti technologia chroni tkaniny przed zabrudzeniami. Sprawia ona, że tkanina nie chłonie mokrych plam, a usuwanie suchych zabrudzeń jest wyjątkowo łatwe. Do usunięcia plam wystarczy wilgotna gąbka, w wyjątkowych sytuacjach należy użyć mydła lub odrobiny alkoholu. Dziesięć zestawów tkanin o wyrazistej i nasyconej kolorystyce pozwala na indywidualizację wybranych materiałów i ich dopasowanie do aranżacji wnętrza. Odważne zestawienia barw z pewnością wzbogacą każde pomieszczenie.

Zielnik na stałe na talerzu
Firma Villeroy & Boch opracowała nową kolekcję w duchu country. Althea Nova wykorzystuje kształt talerzy stworzony dla kolekcji Octave. Głównym motywem zdobniczym są zioła: kolendra, lubczyk i szałwia, które wyglądają, jakby zostały skopiowane z zielnika. Inne elementy zastawu ozdobiono motywami botanicznymi. Utrzymane w intensywniejszych barwach są tak duże i wyraźne, jakby były oglądane przez szkło powiększające. Rozszerzeniem oferty w tej dekoracji jest podkolekcja zastawy Charm & Breakfast. Pomyślana została głównie do serwowania śniadania lub brunchu.