Ażurowy prezent pod choinkę

Reklama

Marka Gift Collection dołączyła do oferty kolekcję ażurowych elementów do domu. Staną się one elegancką ozdobą wnętrza oraz ciekawym pomysłem na prezent. Kolekcja składa się z ośmiu elementów takich jak naczynia (filiżanki, talerze, salaterki czy półmiski) oraz galanteria w postaci puzderka czy koszyczka. Wszystkie przedmioty wykonane zostały z wytrzymałej ceramiki w kolorze écru i ozdobione ażurowym wzorem. Kremowa porcelana oraz delikatne zdobienie sprawiają, że naczynia te są eleganckie, a przy tym bardzo uniwersalne, dzięki czemu będą pasowały zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Klasycznie i nowocześnie

Nowa płyta marki Mastercook to połączenie różnych sposobów gotowania. Dzięki IGD22 S możemy przyrządzać potrawy zarówno na palnikach gazowych, jak i z wykorzystaniem indukcji. Na powierzchni płyty umieszczone są dwa palniki gazowe: duży i średni. Pod nimi znajdują się dwa pola indukcyjne z funkcją, która pozwala osiągnąć maksymalną moc grzania w bardzo krótkim czasie. Pola mają pełną moc jak w standardowym modelu płyty indukcyjnej, ale dzięki temu, że ich liczba jest zredukowana do dwóch, płytę można podłączyć do popularnej instalacji o napięciu 230 V. Palniki gazowe obsługiwane są za pomocą pokręteł wyposażonych w automatyczne zapalacze.

Pełna uniwersalność

Marka Ardo ponownie poszerzyła ofertę. Tym razem do asortymentu dołączyły nowe zmywarki. W zależności od potrzeb możemy wybrać urządzenie wolno stojące lub do zabudowy, zarówno z panelem odkrytym, jak i zintegrowanym. Zmywarki z linii Easy Touch wyróżniają się wysoką oszczędnością energii i wody. Zostały również wyposażone w nowy dotykowy interfejs, a najwyższy model wolno stojący – w polskie menu wzbogacone animacjami oraz dwa wyświetlacze OLED.

Zmywarki z linii Easy Touch są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić pełną elastyczność załadunku. Dzięki ich modułowej budowie w koszach można umieścić naczynia różnych kształtów. Praktycznie wszystkie modele umożliwiają jednorazowe umycie aż czternastu kompletów naczyń. Producent zastosował rozwiązanie pozwalające regulować wysokość górnego kosza, dzięki czemu możliwe jest nawet umycie bardzo wysokich kieliszków do szampana.