Transakcja roku na polskim rynku nieruchomości. Nawet 400 milionów euro!

| Aktualizacja:

To jedna z największych transakcji roku w Polsce i Europie. Niemiecki fundusz Union Investment za 350-400 mln euro kupił łódzkie centrum handlowe Manufaktura.

wróć do artykułu
  • ~Ostoja
    (2012-07-30 16:04)
    LAS PŁONIE" ,
    od fikcyjnej zmiany ustroju na zgniły KAPITALIZM z grubą kreską Mazowieckiego-siła spokoju. Pan docent Balcerowicz z Katedry Marksizmu i Leninizmu i Gosp.Socjalistycznej, czy jakoś tam, z Lewandowskim zrobili wszystko co trzeba, by przemysł narodowy i PGR-y zlikwidować wg wytycznych do tajnej umowy z Bankiem Światowym, i jeszcze więcej wg Magdalenki i O.S. To Pozwoliło na sprzedaż za grosze i uwłaszczenie nomenklatury itd. Szkoda słow, bo dalej Polskę w obce ręce oddają nasze władze, takie polskie jak z 1/2 Kaszubo-Niemca i z Bula-Bezndzieji z Ruskiej Budy..
    My Polacy to wiemy i znamy, ale puczu, czy powstania nie zrobimy, bo TUskoPOlska jest opleciona wrażą siecią byłych służb esbecko-wsi`siowych itd
    Nowa Uchwała już taką ewentualność uwzględniła i odpór zabezpieczyła. Władza nie ludowa nie śpi, a czuwa, a z nią Bul-Beznadzieja, a Bronisław I-szy. Ende, bo to i za długo!
    Do wyborów trzeba, ale to od narodu otumanionego nieco, lub więcej zależy, czy do urn pójść zechce, miast na grylla itd. A kto glosy liczy toć wiadomo nie od dziś!
  • ~Ironimuss
    (2012-07-30 16:02)
    "~Robnad2012-07-30 13:47 "P.S. najmą może trochę lemingów do sprzątania. - - Przypuszczam, ze zgorzkniały zrzęda pracy tam już nie dostanie ...
  • ~JKa
    (2012-07-30 14:13)
    polski orlen wykupil w niemczech siec stacji benzynowych BP; i kogo to w niemczech interesuje?
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-07-30 14:10)
    ZA RZĄDÓW MAFII-tuska POWOLI niemniaszki ROZDRAPIĄ NASZ KRAJ , JAK WIDAĆ RUDZIELEC TO UMOZLIWIA , JAK NAJPRĘDZEJ MAFIE ODSUNĄC OD WŁADZY ...
  • ~Robnad
    (2012-07-30 13:47)
    P.S.

    najmą może trochę lemingów do sprzątania.
  • ~Robnad
    (2012-07-30 13:46)
    POkemońskie durnie się cieszą,jestem tylko ciekawy z czego?
    jakiś argument proszę.
    takie tam pierdoły ,jak zwolnienie od podatku,i transfer zysków do Niemiec to przecież pryszcz.
  • ~warchol
    (2012-07-30 13:42)
    gratulacje.

    jeszcze tylko lazienki i wawel.
  • ~żyd
    (2012-07-30 13:31)
    A kto za tymi Niemcami stoi?
  • ~Alek
    (2012-07-30 13:29)
    Nie rozumiem czym sie tak podniecacie. Sprzedawaniem Polski? Ktoś na tym dobrze zarobił pod stołem. Jak Niemcy mogą na takim centrum handlowym robić zyski, to dlaczego my nie możemy? Czyżby to centrum jechało na stratach? Ciekawe dlaczego.
    To co się w Polsce dzieje to jest jawna gospodarka kolonialna. Rozbój iw biały dzień, rozkradanie i wyprzedaż naszej Ojczyzny. NIemcy nas podbijają bez wojny. Mniejszość etniczna ustanawia większość w rządzie, sejmie, senacie. Rząd i opozycja obstawione agentami Rotszyldów. Ludzie ogłupieni przez durnowate media i skłóceni przez cynicznych polityków.
    Z tym trzeba skończyć. W następnych wyborach trzeba:
    1. Wybierać Polaków, przedstawicieli etnicznej większości polskiego narodu;
    2. Ustanowić niezależną, społeczną kontrolę liczenia głosów wyborczych.
  • ~emerytka
    (2012-07-30 13:21)
    Swoi odkupują swoje tereny, a kto mieszka przy Pl. Grzybowskim w Warszawie , a w Krakowie też swoi. Prawdziwy wykup terenów NASZEJ OJCZYZY nastąpi po uwolnieniu przepisów. Cieszcie się rządzący durnie, że wasze i nasze wnuki będą sprzątać ulice, bo wiadomo czyje będą kamienice.
  • ~OMEN
    (2012-07-30 13:01)
    Taa... Jacy tam niemcy... Dojcz - pejsy kupiły.
  • ~DOSTANA DOZYWOCIE
    (2012-07-30 12:54)
    RUDY, BRZUCHATY, LYSY, TEN ZE ZLAMANYM NOSEM I TA CO SIE W FORMALINIE KAPIE JESZCZE ODPOWIEDZA PRZED NARODEM JAK POZWOLILI ROZGRABIC POLSKE. MAM PRZECZUCIE ZE CZEKA ICH DOZYWOCIE WE WRONKACH.
  • ~Oko Jara
    (2012-07-30 12:51)
    Pis-dzielce, niech Papcio Rydzyk ściepe na ten zakup zrobi i Niemców uprzedzi.
    Bogaci jesteście, to was nie zuboży.

    Boże chroń Polskę przed pis-dzielstwem!!!
  • ~as
    (2012-07-30 12:33)
    TUSKMENISTAN ! POlakom zostana tylko kościoły !
  • ~LeliWA
    (2012-07-30 12:32)
    Tusskowi należy się Krzyż Żelazny za wzięcie Polski bez jednego wystrzału. Polska leży na kolanach, zginął Prezyden, dowódcy wszystkich rodzajów sił zbrojnych, całe dowódżtwo lotnictwa - a wszystko to niepozorny sepleniący rudzielec; dziadek z wermachtu jest dumny !!!
  • ~max niemcy
    (2012-07-30 12:06)
    Raczej rzad niemiecki dzialajacy na szkode spoleczenstwa - przy zadluzeniu 85%
    oni jeszcze laduja pieniadze podatnikow w przespekulowane banki.
  • ~Marcin
    (2012-07-30 11:57)
    Super, licze na jeszcze lepsze zarzadzanie Manufaktura, wiecej imprez letnich w otwartych pasazach i pubach
  • ~GAG
    (2012-07-30 11:55)
    Aga
    BRZYDULKO DAJ SOBIE SPOKÓJ Z TYM PISEM BO BĘDZIESZ SKAZANA NA KOLEJNĄ JUŻ PRZEGRANĄ...ŚMIERDZISZ TROCHĘ PADLINĄ CHYBA ZA CZĘSTO NOGI ROZKŁADASZ ŻE AŻ CI GNIJE
  • ~waldek
    (2012-07-30 11:44)
    Wnet zrozumie Lachów plemię,
    Ile zdziałał rząd skundlony,
    Gdy sprzedając Niemcom ziemię
    Zyskał paszport na salony.
    Nie namawiam tutaj, by
    Stanąć za Europy bramą,
    Lecz niech pojmą durne łby:
    Rosja, Niemcy - to to samo.
    Nie zaufam z Unią paktom,
    Zwalczać kłamców mam w zwyczaju,
    Więc mnie drażni, gdy de facto
    Trwa bezczelna grabież kraju.
    Rozbój to na oczach świata
    W imię stania się Zachodem.
    Tak historia figle płata
    I jak zwykle nam na szkodę.
    Może właśnie wspomnieć czas
    Mołotowa z Ribentroppem
    Nim ich wnuki jeszcze raz
    Przeorają nam Europę !
  • ~efrb
    (2012-07-30 11:33)
    Szkopy nie potrzebują teraz wojska,kasa zastępuje wojsko .Kto sprzedaje niemcowi rodzinną ziemie to zdrajca