Basen, kort tenisowy i sala balowa. Tak ma wyglądać tajemniczy zamek w środku Puszczy Noteckiej

W Puszczy Noteckiej na sztucznej wyspie powstaje… zamek. Money.pl postanowił sprawdzić, kto stoi za inwestycją i dowiedział się jak budowla wygląda w środku. 

wróć do artykułu
  • ~AKA
    (2018-07-09 13:33)
    nie wpłynie - a tabuny SUV-ów ciągnące do tego nowobogackiego miejsca też nie - co za kpina - bogate elity zawsze mogły, mogą i będą mogły robić, co im się żywnie podoba
  • ~Fan Dziennika
    (2018-07-09 14:12)
    Na łamach innego medium podano że inwestycję "opiniował" pozytywnie gość który negatywnie oceniał akcję wymierzoną w kornika, w Puszczy Białowieskiej . Ps Zamek powstaje w obszarze Natura 2000 .
  • ~Green War
    (2018-07-09 15:04)
    CBA już powinno siedzieć na tych wszystkich urzędnikach, którzy wydali zgody na tę inwestycję. To jest wałek jak Wał Pomorski. Zaraz udowodnią, że budowanie rezydencji w środku parku wpływa pozytywnie na środowisko naturalne. Szczególnie ta oczyszczalnia ścieków będzie górską wodę pompowała do jeziora...
  • ~Numer
    (2018-07-09 15:17)
    KRS: 0000120058
  • ~L. Waryński
    (2018-07-09 15:58)
    Burżuazji i Biskupom DOBRZE się żyje pod rządami PiS.
  • ~Marrianna spod Suwałk
    (2018-07-09 16:37)
    Może bendom tam potrzebować prostytyki do jakiegoś świnskiego sek su czy coś (tzn chcialam powiedziec modelki). Trzeba trzymac renkę na pulsie.
  • ~Zzz zzz
    (2018-07-09 16:43)
    Zapewne to zamek Szyszki.
  • ~Anna
    (2018-07-09 16:45)
    Paniska z ministerstwa środowiska...
  • ~Polanski
    (2018-07-09 17:16)
    Ciekawa sprawa. Prawo wodne mówi wyraźnie, działki pod wodami płynącymi są własnością Skarbu Państwa czyli państwową. Od tej zasady nie ma wyjątków. W jaki sposób ten Kanał Korycki czy jak mu tam, stał się prywatną własnością? Kro zakwalifikował to jezioro czy staw do wód stojących skoro przepływa przez nie ciek wodny?
  • ~MaDagaSkar
    (2018-07-09 17:35)
    Zburzyc, ukarac i kazac posadzic drzewa spowrotem. Na madagaskar wyslac - tam jest duzo puszczy.
  • ~ziuk
    (2018-07-09 17:46)
    A mnie nie pozwalają wyciąć drzewa, które sam sobie posadziłem ...w MIEŚCIE.
  • ~md
    (2018-07-09 18:25)
    Der Dziennik celowo nie podał informacji kto wydał pozwolenie na budowę i kiedy? Przypominam, że Ocena Oddziaływania na Środowisko nie dotyczy jedynie środowiska przyrodniczego. To znacznie szersze spektrum zagadnień.
  • ~mikipiki
    (2018-07-10 08:30)
    Lenie, nieroby wyłudzacze zasiłków przestańcie jęczeć. Do roboty się weźcie a nie syczcie z zazdrości. Żenujące są te Wasze pełne zazdrości komentarze.
  • ~jj25
    (2018-07-10 09:06)
    Czy to drugi Arlamow dla PiS-owskich czerwonych prosiakow?
  • ~Gbkjy
    (2018-07-10 09:12)
    To na pewno któryś z PO to stawia bo ich tylko stać jeść ośmiorniczki i stawiać zamki
  • ~sielankowy kudłacz
    (2018-07-10 09:14)
    A ekolodzy to jacyś wybiórczy są !
  • ~dfh
    (2018-07-10 09:20)
    pozwolenie na budowę wydano w 2015 roku i wszystko jasne że za PO.
  • ~kluska
    (2018-07-10 10:00)
    Każdy totalniak wie, że ten zamek buduje sobie Kaczyński. No, może nie tylko dla siebie. Jeszcze dla kota.
  • ~prawdziwy patriota jest biedny i pijany
    (2018-07-10 10:25)
    bezinteresowna polska zawiść...jesteście żałośni...
  • ~tk
    (2018-07-10 10:39)
    A ekoterroryści pilnują żeby kornikowi w puszczy Białowieskiej nie stała sie krzywda, a co tam puszcza Notecka.

Może zainteresować Cię też: