"Do Rzeczy": Rachunki pogrążą Kwaśniewskich? Były prezydent: To moim zdaniem rodzaj zemsty Ziobry

| Aktualizacja:

Śledczy mają informacje o transakcjach finansowych z kilkunastu rachunków bankowych oraz szczegółową analizę połączeń telefonicznych. Czy będzie przełom w postępowaniu dotyczącym byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i jego małżonki? - pyta w poniedziałek "Do Rzeczy".

wróć do artykułu
  • ~Koryto I Koryto.
    (2018-06-20 08:12)
    Jak się dostanie do koryta, to możliwości są wielkie.
  • ~jadzia
    (2018-06-06 15:00)
    Kwach był nawalony jak tą willę kupował i nic teraz nie pamięta, a to że były tam rzeczy Kwacha to podrzucił je tam osobiście Ziobro. No nie.
  • ~Jurek Sienkiewicz
    (2018-06-06 11:58)
    Gorąco to się robi pod czaszkami panów z "Od Rzeczy" To zaparzyła się sieczka ,w którą te czaszki są obficie zaopatrzone.
  • ~cuda
    (2018-06-05 08:38)
    Krętacz trzęsie spodniami .
  • ~A ja tylko swoim zwyczajem z g-łup-ia frant zapytam
    (2018-06-03 02:39)
    - czy ktokolwiek - powtarzam: CZY KTOKOLWIEK? - odprowadził do fiskusa należny podatek od tych 15 mil-ionów dolarów czynszu zapłaconego "polsce" za wynajęcie izby tort ur w Kl-ewka-ch?! I dodam, że teraz już nie można bez u-isz-cze-nia podatku podnająć pokoiku na Hożej!!!
  • ~Jurek Sienkiewicz
    (2018-06-02 17:58)
    Jak zwykle "Od Rzeczy". Ale co się dziwić jeśli pisze tam Gzyms albo nadęty,dosłownie,Semka.Tuzów dziennikarstwa jest tam więcej,powinni przyjąć jeszcze Ziemca.
  • ~tapir
    (2018-06-02 13:02)
    a może Ziobro najpierw wyjaśni jak można być "faktycznym właścicielem nieruchomości" nie ujawnionym w akcie notarialnym czy księdze wieczystej.
  • ~VS
    (2018-06-01 07:38)
    A kto z was widział ten filmik jak kwach uciekał po drabinie chyba z sejmu...
  • ~cos musi byc na rzeczy
    (2018-05-31 10:29)
    zawsze postepowanie w sprawie a nie przeciw komus czy to nie chore czy oni nie maja co robic i szukaja dziury w calym sa rzekomo wyksztalceni rzekomo bo nie widac owocow ich pracy jak robia to od nowa czyli de-----zm sie klania
  • ~Have 8
    (2018-05-30 19:19)
    Przechlal taka sume ruskiego gieltu z poczatku lat 90-tych ? Pewnie trzyma to gdzies na melinie.
  • ~Ela
    (2018-05-30 18:45)
    Wy chcecie swiat polepszac? Takim sposobem na chama nic nie uzyskacie, wrednie i po ,,katolicku ,,😈😈😈😈😈
  • ~CHŁOP ZE WSI
    (2018-05-30 08:26)
    jak to było z tymi więzieniami w Kiejkutach?
  • ~leming-abstynent
    (2018-05-30 07:23)
    Alez Olu ! To nie jest zemsta Ziobry, tylko to jest zemsta alkoholizmu. Nie chlej tyle Olu, to bedziesz mial za co placic rachunki.
  • ~INT
    (2018-05-29 21:54)
    "Mojej formacji" ? Czemu jasno nie powie ,że chodzi o PZPR ? Towarzysze bardzo fajnie się poustawiali, żadnemu ważniejszemu z PZPR nic się nie stało i nieźle prosperują bez KC PZPR. O to zadbali styropianowcy z Solidarności w ramach umowy okrągłego stołu. Tragedia
  • ~JOLKA
    (2018-05-29 17:45)
    Dlaczego nikt nie próbuje dociekać źródeł majątku PiS, w tym przede wszystkim samego Jarosława Kaczyńskiego oraz dawnej RSW Prasa Książka Ruch? Fundacja Prasowa „Solidarność”, która założona 15 marca 1990 r. przez ówczesnego senatora i redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność” Jarosława Kaczyńskiego
  • ~JOLKA
    (2018-05-29 17:40)
    SLD jest coraz mocniejsze, trzeba więc wymyślić drugiego Gawłowskiego i padło teraz na prezydenta Kwaśniewskiego.
  • ~ala
    (2018-05-29 16:17)
    kłamią pisiury z prawicowego szmatlawca na potrzeby PIS. Nic nie mają a błotem odrzucają bezkarne !
  • ~www
    (2018-05-29 15:33)
    Zemsta Ziobry? Trzeba było nie kraść to Ziobro nie miał by się jak zemścić. Napij się lepiej czerwona m .. do.
  • ~Jankiel
    (2018-05-29 13:07)
    To co robiła pani K w tamtym czasie było normalne. Zresztą nie tylko paniK.
  • ~peotozło
    (2018-05-29 11:54)
    Konkordat podpisał to mu darują. Swój chłop.

Może zainteresować Cię też: