Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Łóżko z baldachimem, sala do air jogi, przestrzeń kinowa... Wolność zaczyna się w biurze

15 czerwca 2018, 12:38
Wywodzący się z Poznania VOX odrobił lekcję z najnowszych trendów w projektowaniu biur, dostosował je do swojej kultury organizacyjnej i oddał do dyspozycji pracowników przestrzeń daleko odbiegającą od skojarzeń o klasycznym miejscu pracy. Za koncepcję i realizację całości odpowiadali architekci z pracowni Bidermann+Wide, blisko współpracujący na każdym etapie z właścicielem marki – Piotrem Witem Voelkel. Czy za kilka lat podobnie wyglądać będzie większość biur w naszym kraju?
Wywodzący się z Poznania VOX odrobił lekcję z najnowszych trendów w projektowaniu biur, dostosował je do swojej kultury organizacyjnej i oddał do dyspozycji pracowników przestrzeń daleko odbiegającą od skojarzeń o klasycznym miejscu pracy. Za koncepcję i realizację całości odpowiadali architekci z pracowni Bidermann+Wide, blisko współpracujący na każdym etapie z właścicielem marki – Piotrem Witem Voelkel. Czy za kilka lat podobnie wyglądać będzie większość biur w naszym kraju? / Media
Łóżko z baldachimem, sala do air jogi, przestrzeń kinowa, laboratorium szybkich idei i wyciszone wnęki do rozmów telefonicznych. Brzmi jak opis miejsca pracy? A jednak. I to stworzonego w Polsce.
Reklama
Reklama
Tematy:
biuro design ryneknieruchomości tendy przestrzeń jak urzadzić praca

Powiązane

Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Bywalec-biurowiec
    2019-03-14 20:29
    Nadęte, sztampowe i pretensjonalne to wszystko
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama