Mieszkanie w Warszawie za 25 tys. zł? Kukiz: W tej sprawie nie ma drugiego dna

| Aktualizacja:

Za 37-metrowe mieszkanie komunalne na warszawskim Mokotowie Kukiz zapłacił 25 tys. zł. "Według przepisów o takie mieszkania mogły się ubiegać osoby, których na zakup lokum na wolnym rynku nie było stać", informuje "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~ewa koby
    (2017-03-20 22:19)
    ewa koby odzyskam mieszkanie na wspolnej ..dokladine tak
  • ~rycho
    (2017-03-20 10:58)
    zrobił to co robili wszyscy Polacy którzy wcześniej nie zapłacili dużo więcej za wykup mieszkań
  • ~xyz
    (2017-03-20 00:35)
    Nie tylko Kukiz tam mieszkał, więc jeżeli wyprzedawali lokatorom ruinę po obniżonych cenach to dlaczego Kukiz nie miałby z tego skorzystać?? Dlaczego miałby się wyrzec bonifikaty???
  • ~alibaba
    (2017-03-18 13:38)
    Wykup słuszny.Każdy tak zrobił i jest O.K Jednak nie zainwestowanie przysłowiowej zł. od czterech pokoleń to tragedia nie do wytłumaczenia . Zapuścili mieszkanie bez malowania drobnych napraw,bo nie moje i przepisy nie pozwalały ale żyć w takim sy...ie można.Bimbru w blokach też nie można było pędzić bo przepisy,ale pędzili i pili dla zdrowia
  • ~EF2000
    (2017-03-15 22:08)
    Pawel, tak na marginesie, malo o Was slychac?
  • ~lech
    (2017-03-15 15:05)
    Bogaty człowiek kupił mieszkanie za przysłowiową złotówkę. A ja musiałem za ruinę zapłacić 76 tyś. złotych. Gdzie jest ta sprawiedliwość.
  • ~Jadwiga
    (2017-03-15 14:09)
    Miał prawo to kupił, nic mi do tego. Ale interesuje mnie czy po zakupie zrezygnował z hotelu poselskiego, który posłom z Warszawy nie przysługuje.
  • ~AURORA
    (2017-03-15 13:08)
    Nic dodać i nic ująć-sami głosowaliście na PIS i KUKIZA, a teraz miałczycie - kim Wy w ogóle jesteście - zastanówcie się nad tym cozrobiliście, bo jest to tragedia narodowa, jak się takich wypowiedzi słucha. Myślę, że slamsy są odpowiednie-skończone towarzystwo nierobów i nieudaczników-szkaradne dupki.
  • ~kukurukuku.
    (2017-03-15 08:28)
    Są sprawy na które nie ma wytłumaczenia i dobrej obrony,ta taka jest.
  • ~Lubomir Petrów Pahuta
    (2017-03-15 03:34)
    Oceniamy tutaj człowieka, polityka czy najemcę? Artykuł dotyczy mieszkania. Jeśli miał prawo i możliwości to je wykorzystał jak zrobiłby to każdy. Tyle o najemcy. Jako polityk szmaci się okrutnie. Wiatr mienia kierunek, Kukiz zmienia również. I to tyle o polityku. A co do człowieka, to ani go znam, ani się nie interesowałem. Niech go ocenią ci co wiedzą. No i o człowieku tyle.
  • ~JOE
    (2017-03-15 01:07)
    KORYTO SIE ROZSZEZA
  • ~dsf
    (2017-03-14 23:04)
    Zasady wykupu zasadami - ale taki ideowiec nie powinien zdobywać majątku na postkomunistycznych ochłapach. Fuj ! powiedz teraz młodym ludziom jak chcesz zmieniać system gdzie zrywałeś gruchy.
  • ~k
    (2017-03-14 22:54)
    KUKIZ cwaniaczek a taki niby sprawiedliwy uczciwy prawdziwy krysztal
  • ~lilka
    (2017-03-14 22:45)
    ******* głupek, palant. Co miesiąc ma stałą pensję jako poseł nie musi grać koncertów,więc się podlizuje Pisowi ,żeby jak najdłużej być w parlamencie.Nie mogę go słuchać, gada same głupoty, na niczym się nie zna.
  • ~Anna
    (2017-03-14 20:59)
    Lokator mieszkania komunalnego wykupił swoje mieszkanie. Sensacji brak. Za chwilę ogłoszą sensację, że jadał (dotowane) obiady na stołówce studenckiej, kiedy był studentem. Albo (dotowane) obiady w stołówce szkolnej, jak był w podstawówce.
  • ~Urzędnik gospodarki komunalnej
    (2017-03-14 19:31)
    Nie widzę żadnego uzasadnienia dla tego by Kukiz miał zrezygnować z przywileju, który przysługuje także wszystkim innym najemcom. Faktycznie należało mu się to jak psu buda.
  • ~adi
    (2017-03-14 18:57)
    Ja rowniez chcialem kupic takie mieszkanie.nic z tego .tylko i wylacznie osoby ktore mieszkaly w nim.czyli matka lub ojciec i nic z tego.pan kukiz jest szczesciarzem.
  • ~siorbacz
    (2017-03-14 18:28)
    dobrze gada wódki mu dać
  • ~gosc