• Warszawa bloki osiedle
  1
  Aż 94 proc. Polaków uważa, że zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w naszym kraju – wskazuje badanie społeczne "Wiem, czym oddycham, czyli Polacy o smogu". Zauważalna jest tendencja, że przy wyborze własnego M4, coraz częściej sugerujemy się stanem środowiska naturalnego i bliskim otoczeniem natury.
 • Dom
  2
  1
  Nowoczesny, energooszczędny, a do tego bardzo funkcjonalny dom z płaskim dachem to jeden z najmodniejszych trendów architektonicznych, zyskujących w naszym kraju coraz więcej zwolenników. Co przemawia na korzyść tego typu zadaszenia?
 • Dom
  2
  Wygodny układ pomieszczeń to jeden z podstawowych wyznaczników dobrego projektu. Zależy od indywidualnych potrzeb rodziny, odpowiedniego nasłonecznienia, podziału na strefy, a także przejrzystej komunikacji. Na co zwrócić uwagę podczas projektowania wnętrz, aby nasz dom stał się miejscem niezwykle komfortowym i funkcjonalnym?
 • układanie podłogi
  2
  2
  Zdarza się, że rozpoczynając remont podłogi, decydujemy się wydać więcej niż planowaliśmy np. na piękne deski z litego drewna. Potem jednak, chcąc zmieścić się w zakładanym budżecie, wybieramy najtańsze podkłady czy środki do pielęgnacji. Niestety, w taki sposób możemy wpędzić się w jeszcze większe koszty.
 • 1
  6
  W Polsce trwa boom mieszkaniowy, w 2017 r. do użytkowania oddano aż 178,2 tys. lokali, o 9,1 proc. więcej niż rok wcześniej, podaje GUS. Jednocześnie wiele osób decyduje się na zakup wymarzonego M na rynku wtórnym. W obu przypadkach inwestycja wiąże się z koniecznością przeprowadzenia prac wykończeniowych lub remontem. Z uwagi na problemy z wykonawcami często okazuje się to dużo bardziej stresujące niż sam zakup nieruchomości.
 • Stodoła
  1
  2
  Nie chcesz już żyć w bloku ani w domku? To musisz być jak oni – cierpliwi, uparci, zawzięci. Zero wahania. Bo przyjdzie ci stanąć przed niejednym wyzwaniem
 • Remont mieszkania
  1
  3
  Remont mieszkania może okazać się dużym wyzwaniem. Dlaczego trudno znaleźć fachowców i dlaczego nie zawsze chcą zaangażować się w remont? Opowiedział o tym w "Dzień Dobry TVN" Dominik Strzelec, prowadzący program "Usterka". Jaki pomysł na szybkie zalezienie ekipy remontowej miał Krzysztof Borowiak?
 • Mieszkanie/HomeKONCEPT
  Wygląd wymarzonego domu zależy w znacznym stopniu od kształtu działki oraz jej usytuowania. Długa, wąska, z wjazdem od południa czy zlokalizowana na stoku parcela może narzucać pewne ograniczenia, jednak zbudowanie na niej efektownego wizualnie oraz funkcjonalnego domu jest możliwe. Jaki projekt wybrać, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię niestandardowej działki?
 • Katarzyna Bosacka
  Dziennikarka Katarzyna Bosacka zdecydowała się na remont swojego domu. Zgłosiła się więc do architekta Krzysztofa Mirucia, który pomógł jej go przeprowadzić. Opowiedzieli oni w "Dzień Dobry TVN" jak przebiegł remont oraz jak należy go zaplanować, żeby nie był koszmarem.
 • "Wcale nie jest prawdą, że musi być np. tylko drewniana" - w studiu programu dekoratorka wnętrz doradziła, jaką podłogę wybrać do domu.
 • Remont
  12
  Jak wynika z raportu Oferteo.pl, jeśli już remontujemy, to najczęściej całe mieszkanie. 73 proc. badanych zadeklarowało, że chętniej remontuje powierzchnie powyżej 40 metrów kwadratowych.
 • budowa
  1
  Budowa nowych domów nie jest szczególnie eksponowanym aspektem działalności krajowych deweloperów. Trudno się temu dziwić, bo domy stanowią tylko 3 proc. spośród 58 tys. nieruchomości oferowanych przez inwestorów mieszkaniowych na portalu RynekPierwotny.pl. W ostatnie 3-4 lat wyraźnie wzrosła jednak liczba inwestycji deweloperskich.
 • Alden Ehrenreich jako Han Solo

  "Han Solo: Gwiezdne wojny – historie": Jak hartował się Solo [RECENZJA]

 • Paweł Pawlikowski

  Cannes 2018: Paweł Pawlikowski z nagrodą za najlepszą reżyserię dramatu "Zimna wojna"

 • Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska

  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą? "Wymieniali czułe uściski, przytulali się"

Zobacz więcej