Biznes na Bierucie, czyli jak działkę wartą miliony przejąć za kilka tysięcy złotych

| Aktualizacja:

"Nie będzie problemów z działką pod pomnik smoleński, bo roszczenia złożył tylko jeden podmiot" - zapowiedziała optymistycznie kilka dni temu prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz. Sęk w tym, że handel roszczeniami dotyczącymi stołecznych gruntów kwitnie w najlepsze. Najwięcej zarabiają ci, którzy z byłymi właścicielami nie mają nic wspólnego.

wróć do artykułu
  • ~wlascicie dzialki
    (2015-04-24 08:42)
    Moja rodzna stara sie od 50 lat by odzaskac dzialke w Wa-wie. Sprawa jest udokumentowana i jednoznaczna , mimo to misto pozytywnie zalatwia prawie wylacznie sprawy kolesiom ( najczesciej bylym UBekom), sady odwalaja wszystko lub termuny przeciagane sa w niesonczonosc. To sa mafijne zachhowania bandy
    rzadzacej tym krajem i okradajacej nas doslownie ze wszystkiego.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-24 12:56)
    Jak to GRONKOWIEC dostał nagle przedwyborczej chcicy smoleńskiej - rok temu powoływała się na sondaże, że ponoć ''społeczeństwo nie życzy sobie POmnika'' - aż tu nagle jej się odwidziało :-D he,he,he,he

    Biedne LEMINGI już same nie wiedzą, co mają myśleć - wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie :-D
  • ~FRED
    (2015-04-24 11:56)
    KOMUNO WRÓĆ
  • ~LAS
    (2016-04-11 04:50)
    Należy podziękować autorce za bardzo ciekawy i wartościowy artykuł. Niestety to prawda, że prawowici właściciele i ich spadkobiercy przechodzą "drogę krzyżową" , żeby w sposób uczciwy i legalny odzyskać swoją własność, utraconą z powodu DEKRETU BIERUTA. Odnosi się wrażenie, że potomkowie komunistów Bieruta pragną przejąć większość terenów w Warszawie. Wygląda na to, że prezydent stolicy pani Hanna Gronkiewicz=Waltz chętnie im w tym pomaga. Przypominają mnie się filmy gangsterskie na temat działalności mafii. Politycy, adwokaci, bogaci gangsterzy łączą swoje siły, żeby zarobić miliony na poszkodowanych ludziach...
  • ~raus jude razem z comeyem
    (2015-04-24 13:13)
    20 tysięcy za metr działki to więcej niż za metr mieszkania wybudowanego i po wszystkich inwestycjach, nie ma to jak spekulacja i sprzedawanie niczego to specjalność żydowska
  • ~Robnad
    (2015-04-24 13:57)
    re Palec boży2015-04-24 13:38
    PIS-dooolisz
    nieruchomosci i dzialki rozkradaja katolicy i kosciol i to jest cala prawda.
    A kto mieszka w domach i na ziemi ukradzionej pomordowanym 3.5 miliona Zydow ???
    Marsjanie ?
  • ~gostek
    (2015-04-24 23:00)
    Czy to tylko przypadkowa zibieżnośc nazwiska -Pana M. ? Oj , służby chyba coś wiedzą ? Prawda .?
  • ~interes zycia
    (2015-08-11 21:30)
    czekam na odszkodowanie za grunt z ktorego mnie wywlaszczono w 1958( pod droge ),w innym miescie polskim
  • ~ZEN
    (2016-08-21 21:02)
    Tak PiS kupił Nowogrodzką i wiele innych nieruchomości na terenie Warszawy. Jest najbogatszą partią w Polsce.
  • ~Robnad
    (2015-04-24 13:27)
    Dzialki ? Temat zastepczy nie lubie ze nasz
    Prezes .jest ..na kolanach lekliwie
    czolga sie przed oszustem rydzykiem...!
    kto mi da odpowiedz jaka wladza i przywilejami bedzie dysponowac Tadeusz Rydzyk w Polsce ,gdy ,nie daj Bóg Kaczynski wygra wybory?
    ..
    .Internauci powiedzcie mi:czy jak Rydzyk wyzwal Marie Kaczynska od CZAROWNIC,to nasz najwiekszy bohater niepodleglosciowy...
    ,guru PiS Jaroslaw ...cos sie wypowiedzial na ten temat a moze jego brat Lech,najwiekszy prezydent Polski ...,no i maz ,cos powiedzial,zareagowal??
    Moze córka, ta ikona matek ,zon i kochanek polskich stanela w obronie matki?Jezeli nie...to jak to nazwac?
    Ktos odpowie?
  • ~janka
    (2016-05-01 10:20)
    powinno się zrobić to co zrobiono po odzyskaniu niepodległości w latach 20, wyzerowano roszczenia, bo inaczej Polska poszła by z torbami!!!!!!
  • ~hienacmentarna
    (2015-08-04 23:00)
    czekam na odszkodowanie za ziemie pod droge 1958 r inne miasto
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-24 12:58)
    Czekam na POmnik KOmoRUSkiego POjednania = POmnik, co łączy a nie dzieli :-D
  • ~rok2015
    (2015-04-24 10:30)
    WINDOM ina SZAFOT
  • ~czepiajew
    (2015-04-24 09:34)
    jak jakiś kolejny cwaniak wymyśli kolejny cudowny ustrój, to co ? znów wszystkie dotychczasowe rozwiązania bedą nieważne i kolejny raz szaraki będą spłacać kolejnych "właścicieli" ?! nie rozumiem, dlaczego prawo obowiązujące w prl było be a kapitalistyczne ok !prapraprzodkowie niektórych mieli pod sobą pół terytorium obecnej Polski legalnie nadanej im przez królewskich kmiotków ! i co, to może zacznijmy oddawać od prehistorycznych czasów ! dzisiejsze rządzące bydło już całkowicie zniszczyło kraj, dorobek pokoleń !
  • ~Tofik-PIS
    (2015-04-24 13:25)
    Ave oj Rydzyk
    Wydymanie ministranta i jego posluszenstwo wobec kaplana to pierwszy stopien do jego kariery w kosciele katolickim.
    Amen
  • ~usa
    (2015-04-24 12:29)
    na pomniki zawsze kasa jest w polsce, zaden kraj na swiecie nie buduje tylu pomnikow , ale polska nie ma co robic z pieniedzmi , nie ma biedy, nie ma bezrobocia , jest super
  • ~jab
    (2015-04-24 10:11)
    niech sie smolenscy i kaczyscy skladaja .okradanie podatnika .zlodzieje atakuja
  • ~PIS-SKOKI-200 milionow ukradli-LUKSEMBURG
    (2015-04-24 13:30)
    re 2015-04-24 13:13

    he he pis debilki pisza o zydach a sami kradna i oszukuja he he he
  • ~taki kraj
    (2015-04-24 08:48)
    POlska - raj dla bandytów i złodziei wszelkiej maści.

Może zainteresować Cię też: