Reklama
Reklama
Reklama

Mecenas znany ze sprawy reprywatyzacji w Warszawie z zarzutami dyscyplinarnymi

Centrum Warszawy. Pałac Kultury i Nauki w tle
Centrum Warszawy. Pałac Kultury i Nauki w tle / Shutterstock
Zarzuty naruszenia etyki zawodowej usłyszał mec. Robert Nowaczyk, znany ze sprawy reprywatyzacji w stolicy, od adwokackiego rzecznika dyscyplinarnego - potwierdził w poniedziałek rzecznik Okręgowej Rady Adwokackiej Michał Fertak. Nowaczyk został już przesłuchany.
Reklama
Reklama
Tematy:
Warszawa reprywatyzacja Chmielna kamienica zarzuty prokuratura zwrot ryneknieruchomości Nowaczyk dekret Bieruta adwokat mecenas Skarb Państwa

Powiązane

Reklama

Komentarze (17)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Nowaczyk USŁYSZAŁ ZARZUTY!
    2016-11-16 05:54
    Czyli kolejny facio został delikatnie przetestowany na okoliczność posiadania dobrego słuchu! A skoro usłyszał - no to test wypadł POmyślnie! Czyli PO myśli HGW! ------- A ja się pytam - kiedy wreszcie my usłyszymy, że wszyscy ci gangsterzy od lewych prywatyzacji po prostu siedzą w pudle, a odebrane im majątki są w gestii sądu, który zajmuje się zwrotem mienia prawowitym właścicielom - a w przypadku ich nieistnienia kasa przepada na rzecz Skarbu Państwa!???
    0
    zgłoś
  • JB
    2016-11-16 03:44
    Afera Warszawska to "Titanic" dla PełO! Ta partia utonie.
    0
    zgłoś
  • Genitaliusz
    2016-11-15 10:24
    kiedy będzie w więzieniu ?
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Bibilijny
    2016-11-15 09:13
    i jest w dechę, też chciałbym usłyszeć to samo po zwinięciu kilkudziesięciu milionow na krzywy ryj. Alimenciarz idzie do piedla bo nie placi kilkaset złotych , ten zwinal kilkadziesiąt melonow i został pouczony ze naryszul etyke. Cyrk nieprawdaź
    0
    zgłoś
  • rejtan
    2016-11-15 08:51
    Ci ludzie powinnki isc na dlugp do wiezienia. Ze PIS nie zrobi z tym porzadku? Hmm a tak krzycza i ... nici.
    0
    zgłoś
  • POwstała.
    2016-11-15 06:14
    Co jak co , ale największa korupcja POwstała za PO.
    0
    zgłoś
  • bul
    2016-11-15 05:37
    Czytelnicy oczekuja,ze wrescie zabiora sia za bufetowa, z ukladu Tusk Amber Gold!
    0
    zgłoś
  • ona
    2016-11-15 04:38
    Dajcie info jak już będzie w pudle.
    0
    zgłoś
  • bz
    2016-11-15 01:59
    Miejmy nadzieję, że to początek końca tego kaprawego, niecnego układu urzędniczo-prawnego!To było i jest największym złem w Polsce!
    0
    zgłoś
  • ciekawy
    2016-11-14 21:37
    Czemu ta mafia jeszcze nie siedzi?
    0
    zgłoś
  • Der Dziennik
    2016-11-14 21:21
    jak blokujecie moje wPiSy to POcalujta w d*pe WOJTA
    1
    zgłoś
  • kierowca
    2016-11-14 20:51
    Pali się stołek POd tyłkiem H.G.W.i tak pujdą na psy szczekać w najbliższych wyborach przekrętasy w Warszawie.
    0
    zgłoś
  • wentyl
    2016-11-14 20:16
    A kiedy zarzuty prokuratorskie
    0
    zgłoś
  • petrurka
    2016-11-14 20:07
    O tym, by takiego osadzic nikt nawet nie smial pomyslec. I gdzie ta demokracja?
    0
    zgłoś
  • Samobsługa
    2016-11-14 19:58
    Niebawem do akcji wkroczy seryjny samobójca, zabraknie sznurów od odkurzaczy
    2
    zgłoś
  • zwykłyczłek