Tabloid posłał drona nad willę Sikorskiego w Chobielinie. Będzie proces

| Aktualizacja:

Szef MSZ skarży Fakt za nagrania dokonane kamerą umieszczoną na dronie. Dziennik na początku miesiąca opublikował materiał wideo, na którym z lotu ptaka widać posiadłość Radosława Sikorskiego.

wróć do artykułu
  • ~QW
    (2014-07-14 19:48)
    na moim domem latają latawce, które puszcza dziecko sąsiada, POnadto samoloty prywatne, samoloty rejsowe LOT, samoloty rejsowe wielu krajów świata, Najważniejsze, na orbicie geostacjonarnej lata zaprzyjaźniony satelita komunikacyjny, którego urządzenia optyczne są w stanie zarejestrować którą stronę GW czyta ten co chce wyrżnąć watahę!
  • ~r46
    (2014-07-14 19:36)
    Piszę drugi raz bo za pierwszym nie wyszło.Czy już pan panie ministrze wykupił jedną z dwóch części tej wsi na której stoi pona posiadłość ?
  • ~hobel
    (2014-07-14 19:29)
    jakos w chobelinie na mszy niedzielnej jego i jego rodziny nie uswiadczysz, ciekawe dlaczego ?
  • ~trepek
    (2014-07-14 19:11)
    niesteymoze sie wydawac ze S.ma racje - wszelkie nagrania sa nielegalne, choc dziwnym trafem kazdy sad uznaje legalnosc nagran i wlacza do materialu dowodowego, z drugije strony google sfotografowal caly swiat, kazda ulice i dom i tam jest tez napewno palacyk oligarchy i "fotografa" z afganistanu.
    Moim zdniem prokutura powinna odrzucic wniosek ze wzgledu na malaszkodliwosc spoleczna i jest poprostu posmiechem w europie gdy minister rzadu podaje gazete do proroka. Pierwszym krokiem jest prosba o zdjecie video, proces cywilny,potem jakias policja i abw na redakcje. Polska pod rzedem PO to dziki kraj -gdzie podstawowe stosunki miedzy ludzmi i instytucjami musi regulowac prokuratura ? czy zamkna gazete do wiezienia ?
    I tak tam kiedys wejdziemy i pokazemy / jak na ukrainie / w jakim zbytku zyje za nasze pieniadze nowobogacki burzuj i oligarcha.
  • ~sg 1
    (2014-07-14 19:03)
    zaprosiłbym bronka i urządził polowanie na drony
  • ~andy
    (2014-07-14 18:34)
    stac go, jego tesc applebaum jest bardzo wplywowym kongresmenem w usa
  • ~cyk-cyk
    (2014-07-14 18:27)
    Znowu daje o sobie znać ta niedorżnięta wataha.
  • ~mietek ze młyna
    (2014-07-14 18:14)
    kretyn ,zakała i wstyd dla Polski
  • ~jozio bak
    (2014-07-14 18:11)
    a czym on jest ten caly zdradek ? prezydentem israela -czy juz mozna wykupic niebo na wlasnosc za panowania donka I -robi sie druga Korea Polnocna
  • ~Mark Twain
    (2014-07-14 18:05)
    Posiadacza takich wlosci nie stac na zaplacenie rachunku w restauracji?
  • ~Wiesio 13 & Nadredaktor POczytnej
    (2014-07-14 17:47)
    Będzie proces , a adwokatem będzie koń który mówi . Banda zdrajców i dorobkiewiczów .
  • ~Iwan
    (2014-07-14 17:44)
    Nie trzeba krasc - nie beda drony latac. A co tam w lazience twej , buraku angielski mozna zobaczyc nowego?
  • ~Drzazga 101
    (2014-07-14 17:42)
    O Matko, albo to Radkowycz sobie WYKUPIŁ tyn SŁUP przestrzeni ponad sobą, aż do Kosmosu, kuervas - co ? - nie ? - to niech nie pierdzieli i nie skiełczy, że go ŚLEDZĄ. To samo może powiedzieć o Yankesach i Ruskich, które filmują WSZYSTKO co się rusza z kosmosu, i nie ma znaczenia, z jakiej WYSOKOŚCI to rabieją jedne i drugie. Radkowycz może jem skoczyć na wałek i zatańczyć kawałek.
    Hej !-
  • ~gosc
    (2014-07-14 17:32)
    ta chata to za zrabowane pieniądze w polsce przy złodziejskiej prywatyzacji ..
  • ~AAA
    (2014-07-14 17:28)
    Prawa obywatelskie są dla wszystkich a nie tylko dla watahy złodziei w garniturach z PO.
  • ~Zgredek
    (2014-07-14 17:25)
    No to, nie źle się, były PiS-pata, dorobił, w ciągu 7-miu lat bycia, w PO. A może to dorobek wspólny? Żona też coś zarabia. No, nie mam nic przeciw dobrobytowi innych, ale za swoje. Toż to posiadłość. Takiej i Piłsudski nie miał.
    Ciekawe, czy Fakt odpowie, za pokazywanie prawdy.
  • ~Wiera
    (2014-07-14 17:24)
    Jak można tak POstęPOwać żeby oligarchy byli prześladowani
  • ~Nikt go tu nie chce.
    (2014-07-14 17:06)
    Nich ten ciul wyprowadzi sie do swojej żony do Kaliforni albo do NYC. Ma wybór.
  • ~karuzela
    (2014-07-14 16:49)
    dorobkiewicz,