Tabloid posłał drona nad willę Sikorskiego w Chobielinie. Będzie proces

| Aktualizacja:

Szef MSZ skarży Fakt za nagrania dokonane kamerą umieszczoną na dronie. Dziennik na początku miesiąca opublikował materiał wideo, na którym z lotu ptaka widać posiadłość Radosława Sikorskiego.

wróć do artykułu
  • ~cham
    (2014-07-21 08:02)
    I nikt go nie ostrzegl, ze maja rakiety?
  • ~Leszek z Warszawy
    (2014-07-15 21:07)
    Pytacie się skąd ma na pałac i jego utrzymanie, oraz na te luksusy?Ministerstwo Spraw Zewnętrznych zapłaciło niemal 1,4 mln zł za wynajem pomieszczeń, które stały puste, podaje "Rzeczpospolita", powołując się na informacje NIK. Chodzi o pałac Młodziejowskiego przy ul. Miodowej w Warszawie.Ile trzeba dać łapówy aby Radek podjął taką decyzję?A zakup mebli dla ministerstwa,które wcale nie musiały być zmieniane ile takich i podobnych decyzji zostało podjętych?Teraz przynajmniej wiecie dla kogo i w czyim interesie tak ciężko pracuje!
  • ~właśnie leci kabarecik
    (2014-07-15 16:24)
    Dyzma ,Dyzma ,Dyzma ...
  • ~Krzysztof Dymowski
    (2014-07-15 13:48)
    Dworek, na który pieniądze zarobił legalnie, niechaj sobie ma... Ministrem MSZ być nie powinien, bo w wystąpieniach jest bufonowaty, a tam trzeba innego stylu! Żeby Polaków nie drażnić, nie powinien chyba robić synom w jarmułkach zdjęć na tle dworku, a tak czyni.
  • ~taka laska
    (2014-07-15 12:09)
    Dobru chłop, tylko żeby nie robił tyle łaski .
  • ~Wiesio 13 & Nadredaktor POczytnej
    (2014-07-15 11:59)
    Panie Zdradku ,czy Koń będzie Pana reprezentował w procesie .
  • ~zdradek gadek
    (2014-07-15 11:55)
    Boże strzeż nas od takich patriotów ...
  • ~t.runo
    (2014-07-15 11:37)
    Jak kiedyś zobaczyłem w fakcie na pierwszej stronie tytuł że Beata Kozidrak ma niedoszorowane pięty ,i zdjęcie Grzegorza Laty z plamką moczu na jasnych spodniach postanowiłem że nigdy nie kupię tego szmatławca
  • ~Sigma
    (2014-07-15 11:32)
    DO "user", a kim jesteś ty niecna istoto, by w ten sposób pisać o drugim człowieku? Zastanów się skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści... może to bardziej pomoże niż Tworki. A może już nic nie pomoże?
  • ~czesiek
    (2014-07-15 11:18)
    Tak powinien mieszkać minister , nie koniecznie spraw zagranicznych ale jak ma prezentować Polskę to lepiej tak niż w walenkach na pustkowiu . Pisałem poprzednio a porównanie ministra z premierem któremu przemarza strop na forum to lekka przesada . Taki mamy klimat i trza o tym pamiętać , szczególnie w dniu wyborów .
  • ~Kaka
    (2014-07-15 11:15)
    Takie szmatławe gazety jak Fakty ,SE , ich internetowe wydanie - bo nie kupuje dla mnie nie istnieją , tam niczego mądrego nie ma.
  • ~zdradek
    (2014-07-15 11:00)
    re Emka - mnie nie interesują jego dworki ,rodzina ani żona .Zobacz ,ze nie pisałem o tym .
  • ~emka
    (2014-07-15 09:06)
    Czytam te "mądre" wpisy i zastanawiam się kto tu jest debilem.Dworek kupili jego rodzice,Pracował w Stanach w agencji rządowej ,był korespondentem wojenny w Afganistanie -to tyle do kretyna który się podpisał zdradek.Jego żona ma nagrodę Pulitzerai jet pisarką.A wy co umiecie więcej niż pisanie bredni
  • ~-
    (2014-07-15 08:55)
    Mam nadzieję ,że nie zobaczę już tego facecika w żadnym rządzie .
  • ~laskarz
    (2014-07-15 08:44)
    Ma tam w organach 460 fletów , może ćwiczyć robienie łaski .
  • ~zdradek
    (2014-07-15 08:41)
    Przestańcie pisać o tym debilu .
  • ~user
    (2014-07-15 07:52)
    wyjątkowo snobistyczna filosemicka gnida za cudzą kaskę !
  • ~WSTYDZA SIE MAJATKU
    (2014-07-15 03:09)
    RADEK CO WSTYDZISZ SIE MAJATKU KTORY ZGROMADZILES JAKO MATURZYSTA? ALBO NA POSADZIE PANSTWOWEJ ZA 14 TYSIECY? NAPEWNO TO NIE ZONKI JABLONKI BO JUZ STAL JAK ZJECHALA DO PRL-U I PISZE O GULAGU, KTOREGO NIKT JUZ NIE CZYTA. A DZIECI TO DO EATON WYSLALISCIE? SKAD TY NA TO WSZYSTKO BIERZESZ?
    A NAWET WIOSKE CHCESZ MIEC A TY NIE MASZ DOBREGO POCHODZENIA OPROCZ PRL-OWSKIEGO I DO TEGO URZEDNICZEGO.
  • ~lolek1
    (2014-07-15 00:20)
    Koń podobno pogalopował w szaleńczym tempie do Chobielina . Wyczuł owies.:) Rano będzie rżył,przed siedzibą Faktu, że chce owsa za 3 bańki :)
  • ~lolek1
    (2014-07-14 23:26)
    Jutro MON zainstaluje w Chobielinie mobilną wyrzutnię rakiet ziemia-powietrze . Każdy przelatujący obiekt zostanie zestrzelony ;)