Afera na miarę Amber Gold? Na celowniku emeryci

| Aktualizacja:

Emeryci godzący się dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci renty hipotecznej dużo ryzykują. Szykuje się kolejna afera porównywalna do Amber Gold - ostrzegają zarządcy spółdzielni mieszkaniowych. Wzywają rząd, by przyspieszył prace nad regulacjami dotyczącymi tak zwanej odwróconej hipoteki. 

wróć do artykułu
 • ~państwo zdało egzamin
  (2013-03-03 12:41)
  A donaldinio ciężko pracuje brawo 3 RP
 • ~O nie !!!!!
  (2013-03-03 16:32)
  Re Artur- wiem,że tylko o to wam parchy chodzi.NIEDOCZEKANIE.Tu Usraela nie zrobicie.
 • ~sekretarz
  (2013-03-03 12:23)
  To właśnie jest POlska Oszustów i dlatego zwiększają liczbę komorników,Mafiozi rządowi wiedzą co robią i tak się dorabiają na rządowych posadach.Kradną i oszukują w żywe oczy,ciekawe co za mośki za tym stoją.Oj trzeba tu jakiegoś Adolfa co zrobi porządek z POlską rządową bandą złodziei i Oszstów
 • ~W Polsce patologia obecnie całą dobe
  (2013-03-03 13:03)
  W PRL-u tego nie było bo byliśmy cywilizowanym NARODEM. Obecny kapitalizm to jakiś śmietnik historii gdzie pokolenia sie pozbyły a NOCNA ZMIANA bez zgody NARODU sie pozbyła. Obecnie mamy eldorado dla dla oszustów,mafi ,masoneri i wysyp różnistej patologii. W związku z tym jestem za PRL-em i tyle.
 • ~załamany
  (2013-03-03 13:26)
  W tym kraju nie ma na kogo oddać głosu! Ciągle patrzę na te same pazerne,aroganckie,przebiegłe,chciwe ,zakłamane gęby.Lata płyną,nadzieja umiera.
 • ~trist
  (2013-03-03 13:34)
  A nasi politycy zajmują się wyłącznie własnym korytem i tematami zastępczymi. Wywalić ich wszystkich w cholerę. I to jak najszybciej, bo to jest patologia a nie rządzenie. Najwyższy czas aby Polacy się obudzili zanim będzie za późno. I podziękowali gościom za "rządzenie" i nie dopuszczenie aby oni sobie tu robili drugie państwo.
 • ~Zgredek
  (2013-03-03 13:52)
  Od 1989 r. Polska stała się krajem wolnym. Możemy wyjeżdżać z kraju kiedy chcemy i dokąd chcemy. No chyba, że nam obcy kraj nie da wizy lub nie stać nas na bilet. A nasz rząd pracuje tak jak nasz naród. I zachowuje się tak, jak elity Episkopatu. Sprawia dobre wrażenie. A czasem zachowuje się jak T. Rydzyk - dużo krzyczy o nieprawności innych a sam oszukuje wiernych. Trzeba czytać umowy, które się podpisuje. Młodzi niech odwiedzają swoich staruszków i dowiadują się co im trzeba. Zrobić zakupy, podwieźć do lekarza, zaprosić na święta. A oni sami będą się radzić młodych w sprawie takich ofert. I nie przejdzie mieszkanie, dla młodych lub ich dzieci, koło nosa. Pewno, że nie należy za dużo się zajmować swoimi staruszkami - bo ci wszystko wiedzą lepiej i nie będą im dzieci mówić co mają oni, tacy doświadczeni, robić. Ale rękę na pulsie, dyskretnie, trzeba trzymać. No i wtedy oszuści, będą mogli się w swój nos pocałować. I o to chodzi w życiu ni oszukiwać i nie dać się oszukać.
 • ~bolek
  (2013-03-03 13:57)
  Lemingi cieszycie sie Kaczynski pozwolił wykupic mieszkania Polakom za przysłowiowa złotówke a Tusk Wam te mieszkania odbiera za biede jaka wam stworzył załosne Dla młodych Kaczynski napisał program Rodzina na swoim skorzystało z tej promocji kilka tysiecy młodych Polaków a dzis Tusk im to odebrał i wciaz pisze zastepcza ustawe przez 2 lata a młodzi opuszczaja Kraj taka jest załosna prawda Polak głupi przed i poszkodzie Wybrali medialnego Premiera to teraz cierpia i trudno im sie przyznac do błedu Na siłe zakrzykuja rzeczywistosc jak Wiesiu i jemu podobni wstyd
 • ~hynio
  (2013-03-03 14:13)
  Mocą ustawy przekazać mieszkania odebrane starym ludziom i przekazać związkom partnerskim. Im bardziej egzotycznym, czytaj - obrzydliwym, tym lepiej. Np. transwestyta z kozą, Biedroniowi z Grodzką, itd. itp. Przecież to jest przyszłość Narodu.
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-03-03 14:13)
  PiSiarnia wyje i ujada, bo na wierzch wychodza skutki stosowanej w praktyce przez PiS zasady:
  PRAWO PRAWEM, A SPRAWIEDLIWOSC MUSI BYC PO STRONIE PiS-u!.
  A ci, którzy widzieli z bliska, jak wspaniale hasla sa realizowane w praktyce, sa przez fanatycznych
  wyznawców znienawidzeni najbardziej. A "patryjotyzm" PiSlamski najlepiej symbolizuja:
  "agent" Tomek spocony nad walizka panstwowych pieniedzy,
  czy Z. Romaszewski który swój patryjotyzm wycenil na kilkaset tys. zlotych !!!. PRECZ Z PISLAMEM !!!
 • ~PO ,to rzad od 7 bolesci
  (2013-03-03 14:42)
  Przeciez za tego rzadu im zalezy na takich szfindlach ,poniewaz zatrudniaja swoich ludzi , tak wlasnie jak w Amber Gold.
  Najwyzej zmienia nazwisko z Baka na Bakowski ,czy Mirowski itd.
  O jakich zmianach sie mowi ,zmiany na gorsze dokonywac sie beda do wyborow i nic na to nie poradzimy ,jedna wielka sitwa teraz okrada ,a najlatwiej okrasc starszych.
 • ~Genitaliusz
  (2013-03-03 14:58)
  Nie sądzę żeby temu rządowi zależało na losie starszych ludzi. Rząd martwi się tylko o siebie i garstkę ludzi bogatych. Resztę można wyzyskiwać zarówno samodzielnie jak i pozwalać wyzyskiwać innym oszustom.
 • ~Tofik
  (2013-03-03 15:06)
  re~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  Ty bydlaku nie zasługujesz nawet na to żeby cię obwiesić. Zdechniesz gdzieś POd płotem jak cię trafi szlag lub aPOpleksja, a szczury zajmą się twoją padliną.
 • ~Artur
  (2013-03-03 15:21)
  Zlodziejskie państwo nie dba o obywateli pozwala okradac ludzi starszych zaraz zaczną padać specjalnie koszmar
 • ~bravo
  (2013-03-03 15:22)
  III-RP - to system z=- oszustów Cwaniaków chamów - czekamy jak wróci IV-RP i ich rozliczy
 • ~OBYWATEL POLSKI
  (2013-03-03 15:48)
  TO NIE RZAD POLSKI ODPOWIADA ZA NAIWNOSC LUDZI LUDZIE STARSI I TAK JA SAM MIMO ZE MAM EMERYTURE NIE WIERZE ZE KTOS MOZE MI DAC COS ZA DARMO OSTRZEGAM TEZ PRZED KASA STEFCZYKA GDZIE NA SWOJE PIENIADZE CZEKALEM 1 MIESIAC PO ZLIKWIDOWANIU KONTA TO DOPIERO OSZUSCI
 • ~kol.
  (2013-03-03 16:50)
  Złodziejski` nieRząd dla tylko o swoje pełne,aż się ulewa koryto,reszta go nie interesuje.
 • ~Meduza
  (2013-03-03 11:36)
  Wiesiu13 Biczu na Matołki! Jesteś piękny! Trzymam kciuki za te 3 klasy w jeden rok! Karirę zrobisz na pewno, jak nie w peło, tow innej sitwie, co to jeszcze nazwa jej sie nie wykluła. Masz, bracie charyzmę! Jeden twój post i lemingi szaleją, piana cieknie z pyska i drżącymi palcami wypisują swoje jedynie słuszne racje. Jeżeli chodzi o ortografię, to wielki szacun! Trzeba mieć zaprawdę co najmniej żelazową wolę (i Ochotę z Powiślem), żeby tyle wyrazów tak kwieciscie napisać. Będziesz prezydentem! masz dar! Nie zniechęcaj się! Zdrowy śmiech jest po naszej stronie! Tamci wkrótce się zaczna zagryzać lemingi z rydzykami i inne. Trzeba sobie dobry balkon z widokiem zaklepać.
 • ~lolo
  (2013-03-03 16:58)
  oj tam PO ma ważniejsze sprawy niż chronienie mocherów
 • ~hanka
  (2013-03-03 18:24)
  trzeba byc ZUPELNIE naiwnym aby na cos takiego sie zlapac.
  Ten system juz dawno funkcjonowal w USA--tam go wymyslili--aby oszukac glupich staruszkow. Probowano go tez w Niemczech--ale nie bylo tylu naiwnych. I teraz posuwa sie to dalej na wschod, gdzie jeszcze mozna znalezc "swiezych" naiwnych. Powodzenia. Rzad nie jest odpowiedzialny za glupote obywateli!!!

Może zainteresować Cię też: