Dzięki funkcji stałego wyrzutu i systemowi ciągłości para wydobywa się z żelazka non stop na poziomie (120g/min). Podwójny zbiornik na wodę umożliwia długie prasowanie bez konieczności ciągłego dolewania wody, a para pod ciśnieniem 4,5 bara wnika w materiał i bez problemu rozprasowuje trudne zagniecenia.

Reklama

Kolekcja paneli City marki Classen to oferta dla tych, którzy kochają styl wielkich miast i ich industrialny charakter. Linia składa się z 18 dekorów, wśród których połowa to dębowe wzory o naturalnym usłojeniu. Panele są łatwe i szybkie w montażu oraz odporne na ścieranie – klasa ścieralności (AC4), a użyteczności (32). Krawędzie paneli pokryte są specjalną warstwą, która zabezpiecza podłogę przed wnikaniem wilgoci, a bezklejowy system montażu ułatwia samodzielne układanie desek.

Współpraca marek Esprit oraz Kludi zaowocowała nowymi produktami. Do linii Esprit Home dołączyła armatura kuchenna. Baterie My Style mają podwójną linię wylewki, której forma nawiązuje do naturalnego kształtu strumienia wody. Elastyczny przewód doprowadzający wodę można w razie potrzeby wysunąć z końcówki usztywniającego pręta, co ułatwia mycie naczyń i produktów spożywczych. My Life zaś oraz My Family to modele opierające się na cylindrycznym kształcie. Urządzenia wyposażone są w ceramiczne głowice z ogranicznikiem wypływu wody oraz perlatory eco pozwalające na oszczędność wody do 40 proc.