Charakterystycznymi elementami łączącymi wszystkie bryły zestawu są szerokie ryflowania na drzwiczkach oraz łóżku, okrągłe gałki i nóżki mebli, dekoracyjne listwy na szczytach szaf i regałów, a także delikatne listewki na frontach szuflad. Meble Cinderella pozwalają na dowolne aranżowanie przestrzeni i dopasowanie zestawu do wielkości pokoju.

Esprit Home Bath Concept to efekt współpracy Kludi ze znaną marką modową. W tym roku do gamy produktów dołączyły małe nablatowe umywalki, dostosowane do nich jednouchwytowe baterie, szafki podumywalkowe, niewielkie konsole, osłony na umywalki, lustra oraz półki. Elementy nowej linii można kupić w trzech stylach dopasowanych kolorystycznie do wcześniejszych propozycji. Selected Nature to biel mebli zestawiona z zaczerpniętymi z natury kolorami kamieni i piasku. Bright Bazar łączy ciemne drewno, ciemnogranatowe ściany i białe meble. Colour Splash z kolei to koktajl bieli z energetycznymi akcentami bordo oraz jasnej, wiosennej zieleni.

Marka HF Helvetia Furniture włączyła do oferty nowy zestaw wypoczynkowy Fashion. Jak twierdzi producent, propozycja wpisuje się w obowiązujący we współczesnych wnętrzach trend minimalizmu. Fashion to proste bryły z przeszyciami na oparciach oraz pikowanymi siedziskami. Lekkości nadają zestawowi wyprofilowane aluminiowe nóżki. W ofercie znalazły się hoker, fotel oraz narożnik z możliwością spania. Meble są dostępne w wielu kolorach skór naturalnych oraz pełnej palecie barw tkanin w ofercie HF Helvetia Furniture.