Sprzedaż ruszyła wiosną. W ofercie dostępnych jest ponad połowa z 20 rozplanowanych lokali. Według projektu autorstwa architektów ze Studia Puch powstaną tam mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni 33 – 54 mkw. Za 1 mkw. deweloper życzy sobie 8,2 tys. zł.

Reklama

W budynku będą dwie windy, po jednej na każdej klatce. Połączą one kondygnacje mieszkalne z garażem. Ten zaś zaprojektowano pod ziemią. Znajdzie się w nim miejsce na 22 samochody. Zakup miejsca postojowego wiąże się jednak z dodatkową opłatą w wysokości 29 tys. zł. Wjazd do garażu zaplanowany jest od strony ul. Sulejowskiej. Na pierwszym piętrze znalazło się także miejsce na usługi. Warszawska Giełda Elektroniczna zapewnia na to 67 mkw. i dwa miejsca postojowe.

Prace nad inwestycją są już w mocno zaawansowanej fazie. W tej chwili nad ziemią rozpościerają się cztery z planowanych pięciu pięter. Całość wolna będzie od barier dla osób niepełnosprawnych. W garażu przewidziano także jedno szersze stanowisko. Deweloper zakłada, że pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze na początku przyszłego roku. Lokale będą wówczas w stanie deweloperskim. Inwestycja finansowana jest w całości ze środków własnych dewelopera.

Dla Warszawskiej Giełdy Elektronicznej to już trzeci projekt w branży mieszkaniowej. Sześć lat temu firma wybudowała osiedle domków w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Druga inwestycja tego dewelopera powstała na Targówku przy ul. Krzywińskiej 15.