Aquaform, producent wyposażenia łazienek poszerzył swoją ofertę o nową serię mebli łazienkowych Amsterdam. Modele w kolorach wanilia, cappuccino, bordo, fiolet i antracyt zostały wykonane w technologii akrylowej. Polega ona na połączeniu płyty MDF średniej gęstości z akrylową powłoką, która gwarantuje długotrwałe zachowanie oryginalnego koloru powierzchni frontowych i ich bardzo wysoki połysk. Zastosowanie płyty akrylowej zapewnia zwiększoną odporność na szkodliwe działanie wody, wilgoci i pary wodnej oraz łatwość utrzymania w czystości. W skład kolekcji Amsterdam wchodzą: szafka podumywalkowa, dwa warianty wysokiej szafki wiszącej, a także niska komoda oraz meble z lustrami, które na życzenie mogą być wyposażone w oświetlenie.

Reklama

Marka Kuchniox dołączyła do asortymentu dwie baterie zlewozmywakowe Granit. Charakteryzują się mosiężnym wykończeniem oraz ceramiczną głowicą i perlatorem. Baterie posiadają wylewkę w kształcie litery F. Malowane są proszkowo i imitują kolor oraz strukturę granitu. Dostępne są w wykończeniu beżowym i czarnym. Dzięki lekko sterowanej dźwigni regulacja strumienia i temperatury wody jest precyzyjna i szybka. Dwustopniowa głowica daje możliwość zmiany natężenia oraz zasięgu strumienia z tradycyjnego na rozpryskujący.

W ofercie Oknoplast znajdziemy moskitiery, których wielkość oczek siatki ma wymiary 1,2 mm x 1,2 mm. Dzięki tak drobnym otworkom moskitiera chroni nawet przed bardzo małymi owadami, a jednocześnie nie ogranicza widoku. Montaż moskitiery nie nastręcza trudności. Można ją zamontować zarówno w oknach rozwieralnych, jak i rozwieralno-uchylnych. Zadanie ułatwiają uchwyty obrotowe lub magnesy. Taka technologia nie wymaga wiercenia dziur w ościeżnicy i pozwala łatwo zdjąć moskitierę na zimę.