Najnowszy model okiennic wewnętrznych marki Jasno jest przystosowany do okien dachowych. Drewniane shuttersy wyposażone są w specjalną ramę okalającą przykręconą do ramy okna. Panele shuttersów połączone są z ramą zawiasami i można je bez problemu otwierać. Do blokowania zamontowano zamki na przycisk. Dzięki ruchomym lamelom możliwa jest dodatkowo regulacja natężenia światła oraz ustawienie kąta padania promieni słonecznych. Shuttersy mogą mieć lamele o szerokości 47, 63 i 89 mm. Dostępne są także modele z ukrytą listwą regulacyjną, zdalnym sterowaniem, a także piaskowane.

Reklama

Do oferty warszawskiego salonu Mood dołączył niedawno kolejny produkt marki Poliform. Łóżko Bed Bug miało swoją premierę na targach w Mediolanie w 2010 roku, a teraz trafiło do sprzedaży. Mebel zaprojektowała jedna z najważniejszych postaci współczesnego wzornictwa – Paola Navone. To rozwinięcie linii Bug, którą zapoczątkował pokazany podczas Salone del Mobile w 2008 roku fotel. Bed Bug może być pokryty tkaniną lub skórą. Dostępny jest w kilku wersjach: z podłokietnikiem z prawej lub lewej strony oraz bez podłokietnika. Night Collection Poliformu oprócz łóżek obejmuje także szafki i stoliki nocne oraz komody.

W wiosennej linii BoConcept mocne kolory: dominuje zieleń, błękit, morela, pomarańcza oraz fiolet. Ostre barwy studzą popielate, szare, białe i czarne elementy. Wróciły także wzory z lat 70., np. dawno niewidziane we wnętrzach drobne kwiatki. W najnowszej kolekcji Skandynawów znalazły się też wycieraczki w geometryczne wzory. Wykonane są w 100 proc. z wełny, doskonale sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.