Aura® Eggshell 524 to wodorozcieńczalna, lateksowa farba akrylowa służąca do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian wewnętrznych i sufitów. Wykorzystuje ona technologię, która pozwala na dokładne pokrycie preparatem malowanej powierzchni oraz gwarantuje trwałość koloru, nawet po wielokrotnym czyszczeniu jej wodą. Produkt może być stosowany m.in. do odnawiania ścian i sufitów, drzwi, mebli, szafek czy futryn.

Reklama

Już wiosna, czas więc zająć się porządkami w ogrodzie. Nowy produkt Jedynki zapewni ochronę drewnianych elementów ogrodowej architektury. Jedynka impregnat do drewna z woskiem zabezpiecza drewno przed działaniem czynników atmosferycznych, które powodują nie tylko stopniową utratę walorów estetycznych, ale także niszczenie drewna. Zastosowanie trzech aktywnych żywic ułatwia wchłanianie impregnatu w strukturę drewna, tworzy powłokę odporną na warunki środowiskowe oraz zwiększa wytrzymałość i odporność surowca.

Przestronne wnętrza i minimalistyczne aranżacje często potrzebują elementu, który ociepli ich surowy klimat. Najlepszym na to sposobem jest oświetlenie. Nowa kolekcja firmy Technolux powstała z myślą o takiej stylistyce. Lampy z kolekcji Ancona firmy Technolux to propozycja dla osób, które nie boją się odważnych rozwiązań. Abażury w kształcie walca wykonane są z laminowanego na PCV pergaminu podświetlonego od wewnątrz. Dodatkowo abażury otoczone zostały dookoła płaskimi, półokrągłymi, ostro zakończonymi listwami, które sprawiają, że lampy przypominają kształtem drewniane beczki.