Dzięki dużym polom grzewczym da się ustawiać naczynia w dowolnych konfiguracjach i wielkości. Można więc przygotować cały obiad w tym samym czasie. Ponadto niezależnie od tego, w którym miejscu płyty ustawimy garnek, efektywność grzania jest dokładnie taka sama i potrawy gotują się równomiernie.

Reklama

W marcu debiutuje w polskich sklepach nowy model ekspresu automatycznego do kawy De’Longhi ECAM 23.450B w lśniąco czarnej obudowie. W ekspresie Ecam 23.450B możemy przygotować nie tylko espresso, ale również kawy z dodatkiem mleka. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w automatyczny system spieniania mleka oraz dzbanek. Wbudowany młynek z regulacją stopnia zmielenia ziaren umożliwia przygotowanie kawy według indywidualnych upodobań. Dodatkowa funkcja pozwala zapamiętać raz ustawione parametry i jednym przyciskiem przyrządzić ulubiony napój. Neutralne wzornictwo i czarna obudowa nowego urządzenia będzie pasować do każdego wnętrza, niezależnie od stylu.

Kolorowe, nowoczesne i modne – to charakterystyka nowych płytek Zaria firmy Kuchinox. Płytki w tapetowej stylistyce mają niestandardowy format 20 x 50 cm. Oferowane są w dwóch kolorach – białym i czerwonym. Naniesiony na płytki wzór nawiązuje do tkaniny z motywami roślinnymi. Rysunek, którymi są ozdobione, staje się widoczny przy oświetleniu pod pewnym kątem. W zestawie Zaria znajdują się także listwy dekoracyjne o wymiarach 8 x 50 cm z polerowaną