Meble wypoczynkowe marki HM Design to zazwyczaj konstrukcje modułowe. Nie inaczej jest z sofą Coma, której charakteru dodaje także zastosowana tkanina tapicerska Italvelluti z kolekcji D.O.C. Coma to zestaw modułowych brył – puf, elementów prostych i narożnych w dwóch wymiarach 90x90 oraz 100x100 cm, które można ze sobą łączyć na różne sposoby.

Reklama

Dodatkowe poduszki oparciowe wzbogacają walory estetyczne oraz użytkowe mebla. Sofa Coma dostępna jest w pełnej gamie kolorystycznej tkaniny D.O.C. marki Italvelluti. Specjalna konstrukcja zapobiega występowaniu pillingu (powstawaniu nieestetycznych kulek na powierzchni mebla) nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Smażenie często kończy się przypaloną potrawą lub porysowaną powłoką patelni. Na ratunek wszystkim kucharzom przychodzi włoska marka TVS z ofertą odpornych na zarysowania i przywieranie pożywienia naczyń. W przypadku patelni z kolekcji Marathon baza naczyń wykonana jest z aluminium, dzięki temu potrawa usmaży się szybko i równomiernie. Z kolei patelnie z linii Induction przystosowane zostały do używania na kuchenkach indukcyjnych.

Dla amatorów klasycznych motywów we wnętrzach firma Saarpor wprowadziła na polski rynek nowość – stylizowane na starożytne styropianowe pilastry marki Decosa. Dzięki nim wszyscy miłośnicy antycznych klimatów będą mogli poczuć powiew historii we wnętrzu własnego mieszkania. Wprowadzony do sprzedaży model składa się z trzech podstawowych elementów: kolumny o wysokości 2 m, zdobnej głowicy i cokołu.