W kolejnym etapie inwestycji położonej obok CH Skorosze, przy ul. Składkowskiego powstanie 150 mieszkań. Walorem osiedla ma być wewnętrzne patio z zielenią parkową, pergolami oraz strumykami, fontannami, oczkami wodnymi i innymi elementami małej architektury, a także placem zabaw dla dzieci. W otoczeniu budynków, które teraz powstaną, znajdą się dodatkowo także skalniaki. Po zakończeniu realizacji obecnej fazy cały kompleks będzie tworzył spójną całość, zostanie zamknięty i ogrodzony. Głównym wykonawcą prac budowlanych jest firma Erbud.

Reklama

W ofercie dostępne są lokale o powierzchni 33 – 70 mkw. Największe z nich będą miały duże tarasy. W tej fazie projektu można kupić mieszkania w cenach 6800 – 7500 zł brutto za 1 mkw. Garaż, którego zakup nie jest obowiązkowy, kosztuje 30 tys. zł. W nowych budynkach znajdzie się również kilka lokali usługowych w cenie 12 500 zł za 1 mkw. brutto. Oddanie mieszkań przewidziane jest w połowie 2013 roku.

Poza lokalami w planowanych budynkach deweloper sprzedaję jeszcze mieszkania, które zostaną oddane do użytkowania na przełomie września i października 2011 r. Mieszkania o metrażu 55 mkw. można kupić bez VAT. Do lokali o powierzchni 63 mkw. dodaje gratis komórkę lokatorską. RED Real Estate Development wprowadził też cenę promocyjną na gotowe, oddane już mieszkania 3- i 4-pokojowe. W tej chwili są do wzięcia za 6250 zł za 1 mkw.