Nowe biuro Ghelamco będzie miało powierzchnię 2000 mkw. Aktualna siedziba dewelopera znajduje się w innym wybudowanym przez Ghelamco biurowcu – Trinity Park I oddanym do użytku w 2006 roku przy ul. Domaniewskiej 52. Głównym powodem przeprowadzki jest rozwój firmy i ściśle z nim związane zwiększone zapotrzebowanie na nową powierzchnię biurową.

Reklama

W skład kompleksu Mokotów Nova wejdą trzy połączone ze sobą budynki biurowe liczące od siedmiu do dwunastu kondygnacji. Obok kompleksu przewidziano parking, natomiast pod budynkiem przeznaczono trzy kondygnacje na podziemny garaż. Łącznie stworzy to około tysiąca miejsc parkingowych. Kompleks oprócz funkcji biurowej będzie łączył także funkcję usługowo-handlową. Na parterze biurowca znajdą się m.in. restauracja oraz salonik prasowy.

Budynek zostanie oddany do użytku w III kwartale 2011 roku. Mokotów Nova to kolejny projekt biurowy Ghelamco w tej części Warszawy. Do tej pory firma zrealizowała na Służewcu Przemysłowym m.in. takie kompleksy, jak: Trinity Park (I, II i III) oraz Marynarska Business Park.