Projekt realizowany jest na Mokotowie, pomiędzy ulicami Wynalazek i Cybernetyki. Osiedle będzie miało dwa wjazdy od ulic Wynalazek i Cybernetyki. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. W pierwszym siedmiokondygnacyjnym obiekcie powstanie 58 nowych lokali. Drugi budynek będzie niemal trzy razy większy – rozplanowano w nim 154 mieszkania. Jak zapowiada deweloper, prace przy pierwszej nieruchomości rozpoczną się w czerwcu. Termin zakończenia budowy przypada na październik 2012 r.

Reklama

Klienci wybierać mogą spośród dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań. Najmniejsze mają 45 mkw., największe zaś 100 mkw. W pierwszym etapie deweloper nie planuje budowy kawalerek. Powstaną natomiast lokale usługowe na parterze oraz dwupoziomowy garaż podziemny. Na terenie inwestycji przewidziano niewielki plac zabaw, a sam budynek będzie chroniony oraz wyposażony w wideodomofon. Całość zaprojektowało biuro MKC Architekci.

Za 1 mkw. deweloper żąda 8,4 – 10,2 tys. zł. Jak dowiedzieliśmy w biurze sprzedaży, lokale na ostatnim piętrze są już objęte rezerwacją. Dodatkowy koszt w wysokości 36 tys. zł to zakup miejsca parkingowego. Dostępne są także komórki lokatorskie o powierzchni 1,5 – 7 mkw. w cenie 3 tys. zł za 1 mkw. Luxury Residences to pierwsza inwestycja Long Bridge w Warszawie. Deweloper ma na swoim koncie m.in. projekt w Poznaniu oraz kilkuetapowe osiedle w Pruszkowie.

Najnowszy projekt Long Bridge jest jednym z wielu osiedli w okolicy Służewca Przemysłowego. Na początku roku ruszył kolejny etap osiedla Galeria Park, która obok inwestycji Hubertus jest największym przedsięwzięciem mieszkaniowym w tym rejonie. Inwestor, firma Park Project, zapowiedziała powstanie kolejnych 140 mieszkań (w sumie na osiedlu będzie ich około tysiąca). Trwają także prace nad Mozaiką Mokotów (140 mieszkań, a docelowo około 750) i inwestycją firmy Arche (170 mieszkań). Z kolei w marcu sprzedaż w swojej nowej inwestycji rozpoczął Atlas Estates. Budowa liczącego 160 lokali Concept- House ma ruszyć lada dzień.