Najsłynniejsza samowolka budowlana przestanie straszyć. Po 8 latach jest wyrok sądu

| Aktualizacja:

Wielopiętrowy budynek "Czarny Kot" koło zabytkowych Powązek w Warszawie zostanie zburzony, podaje WP.pl. Dzielnica, na której stanęła najsłynniejsza samowolka budowlana, po 8 latach wygrała w sądzie.

wróć do artykułu
  • ~a gdzie pomniki rycyka?
    (2018-08-07 14:55)
    będzie miejsce na nowe pomniki lecha, jarka, antka, padalca a może i całej sekty...
  • ~fun but
    (2018-08-07 15:09)
    późne rokokoko , smerfna wieża dla mądrali , z lewej przybudówki strzeleckie , z prawej pokoje bez kantów - pewnie do gry w pokera , aż strach myśleć jak bardzo inspirujące obrazki...
  • ~lokator
    (2018-08-07 15:09)
    8 lat w sądzie takie rzeczy tylko za PO w ich sądach
  • ~Anna
    (2018-08-07 15:12)
    Przecież ten budynek ładny jest! I na pewno ładniejszy od 120-piętrowego wieżowca
  • ~jaity
    (2018-08-07 15:16)
    No to ten wieżowiec to będzie pasował do zabytkowych Powązek jak mało co, bo biurowce à la trzeci świat pasują zawsze i wszędzie - do planów finansowych deweloperów rzecz prosta. Chyba deal szybko trzeba klepnąć, zanim władza w mieście się zmieni.
  • ~Opolanka
    (2018-08-07 15:26)
    Moze i samowolka, ale wcale tak zle ten dom nie wygladal . Widzialem bardziej szkaradne, przypominajace jakies nieudane palace z 1001 nocy przed Opolem, podobno budowane przez te mniejszosc ( nie , nie mam Niemcow na mysli) .
  • ~Oli z Garcha
    (2018-08-07 15:38)
    Na ukrainie kazdy oligarcha takiego kota ma .. abo i cztery.
  • ~Mark
    (2018-08-07 15:43)
    Tylko po osmiu latach? WOW, expressowe wrecz tempo - brawo.
  • ~kornik drukarz
    (2018-08-07 16:18)
    Po ośmiu latach? To ile będzie potrzeba na to coś w Stobnicy? Ekolodzy z Doliny Rospudy i z Puszczy Białowieskiej- Pogońcie sprawę...... i nie pytajcie za ile
  • ~Sokular
    (2018-08-07 18:08)
    Burzenie jest bez sensu-to realna strata ekonomiczna dla dzielnicy.Powinna być wysoka kara lub konfiskata i przeznaczenie budynku na cele społeczne .
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-08-07 19:47)
    Jeżeli jestem LEGALNYM właścicielem gruntu ,mam Księgę Własności.To do Ku-- mamy NIC Mi Miasto nie nakaże.Gdyby to na mnie padło ,to bym p--- i upiek kiełbaski.I to są Sądy?
  • ~riddick
    (2018-08-07 22:40)
    Mówię wam,że wkrótce jakiś rozochocony sąd uzna,że Ziemia jest płaska.Prawnicy majacy lewe ręce do pracy fachowej nie wiedzą co to trud i znój i myślą,że pieniadze biorą się przekładania kartek w segregatorach.A tak na marginesie budynek jest niczego sobie
  • ~murarz
    (2018-08-07 23:27)
    Nie chodzi o budynek tylko o dzierżawiony grunt.Dzierżawa wygasła.
  • ~Zdzichu
    (2018-08-08 00:24)
    Kilo semtexu i koszmar zniknie! Każdy, kto twierdzi, że budynek jest niczego sobie, powinien zastanowić się nad sobą! Głęboko!
  • ~Xxxx
    (2018-08-08 06:06)
    Zburzą dom by zbudować wieżowiec. O to w tym wszystkim chodzi!
  • ~md
    (2018-08-08 06:56)
    Na pewno 120 piętrowy wieżowiec dziwnie powyginany (jak to teraz modne) będzie lepiej tam pasował niż ten cudaczek? Pewnie inwestorzy od wieżowca okazywali komu trzeba znacznie większą wdzięczność niż ten hotelarz.
  • ~student
    (2018-08-08 10:33)
    Zgroza .Kolejny szkaradny wieżowiec.
  • ~Warszawiak
    (2018-08-08 12:39)
    Burzyć to urzędasy P0 umieją ;-) Uśmieszek, bo ten Gargamel na rogu Powązkowskiej i Burakowskiej to trochę jednak straszydłem jest. Ale skoro można wziąć łapówkę od dewelopera, to pewnie zburzą. Tyle, że w tym miejscu nie pasuje wysoka zabudowa. A co z budynkiem Gazpromu straszącym u zbiegu ulic Gen. Maczka i Literackiej??
  • ~tolo
    (2018-08-08 15:00)
    Kościólek tam jakiś od...lić
  • ~wolak
    (2018-08-08 18:55)
    można go przenieść do Kobyłki?

Może zainteresować Cię też: