Morawieck: 100 tys. Mieszkań plus w budowie w 2019 roku. Ekspert: Trudne do zrealizowania

| Aktualizacja:

Zapowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, że w 2019 r. w budowie będzie 100 tys. Mieszkań plus, jest trudna do zrealizowania - powiedział PAP Marcin Jańczuk z Metrohouse.

wróć do artykułu
  • ~niedowiarki z PeŁo
    (2018-04-16 17:57)
    Za rok tym kundlom z Nowoczesnej Patologii koparki opadną.
  • ~Dfcv
    (2018-04-16 05:28)
    Rząd wychodzi z założenia że papier wszystko przyjmie.tylko z realizacją krucho .Ale ciemny lud to kupi poparcie wzrośniei wygrają wybory ..Wiemy jak jest z 500 plus juź odebrano tysiącom matek te pieniądze bo się im nie naleźalły ..Polacy nie są ggłupi na jakich wyglądają przypatrzą sie i wyciągną wnioski .będą słuchać specjalistów nie zTVP tylko z innych telewizji.
  • ~Jula
    (2018-04-16 00:54)
    Rozumiem 2000000 samochodow elektrycznych juz smiga po ulicach miast i wsi ,smog zostal opanowany i Tchorzewski slusznie dostal nagrode za nierozwiazanie wszystkiego.Brawo Mateuszku ?
  • ~ja z Bydgoszcza
    (2018-04-15 22:22)
    Trudne do zrealizowania, zwłaszcza w Bydgoszczu, bo: "Piniendzy po prostu nie ma."
  • ~Mak
    (2018-04-15 22:17)
    Kto wziął kredyt na mieszkanie ten przegrał życie!!! Ja dostanę za darmo bua ha ha!!!
  • ~leo
    (2018-04-15 19:53)
    a kanału na Mierzei Wiślanej jeszcze nie przekopał chyba łopat zabrakło a co z tymi elektrycznymi samochodami ma ich być do 2020 roku 1 milion a na razie nie zbudowano jednego wiec można jego opowieści potraktować jako opowieści 1000 i jednej nocy
  • ~Demaskator
    (2018-04-15 19:32)
    Nikoś Dyzma.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-15 18:43)
    Naprawdę to zaczyna być Nudne ,Śmieszne szanowni Eksperci ,Szanowna Opozycjo. 500+ nie możliwe ,mieszkania nie możliwe ,Budżet na plusie-nie możliwe,itd. Szkoda Was traktować poważnie.
  • ~Bolo
    (2018-04-15 17:38)
    Jeszcze niedawno Kurski mówił coś o 3 milionach... Cienizna jakaś.
  • ~forwald
    (2018-04-15 15:40)
    Trzeci roku budujecie te mieszkania oszuści - darujcie sobie ten kit!!!
  • ~NIC NI MA A JEST WSIO-I CO????
    (2018-04-15 15:38)
    NI MA P I N I N D Z Y- ekspert z PO
  • ~rychu
    (2018-04-15 14:51)
    te jego "mieszkanie+" to 33 m kwadratowe !!!!! to mieszkanie,czy buda dla psa ??!!!
  • ~korwinista
    (2018-04-15 13:59)
    Nikt nie da wam tyle ile ja wam obiecam.
  • ~qqq
    (2018-04-15 13:51)
    PiS naobiecywał cudów na kiju a komentarze wszędzie negatywne już nikt się nie zachwyca rozdawnictwem oprócz skrajnych meneli.
  • ~kto kłamie już trzy lata ?
    (2018-04-15 13:19)
    Duda w kampani wyborczej twierdził , pieniądze na kwotę wolną od podatku 8000 zł są i po wyborach złoży wniosek w tym temacie , a jak ktoś mówi , że na to pieniędzy nie ma to kłamie . Już trzeci rok i nic . Czy Duda teraz też uważa , że Morawiecki to kłamca ???
  • ~Poeta
    (2018-04-15 12:25)
    Słowa, słowa, słowa, słowa.
  • ~ferro
    (2018-04-15 11:34)
    Pisowski pic na wodę fotomontaż. Slajdy, slajdy, slajdy dla naiwnego elektoratu...
  • ~slazak
    (2018-04-15 11:24)
    zbuduja ja za gierka, dla swoich towarzyszy
  • ~student
    (2018-04-15 11:16)
    morawiecki ******* jak gierek
  • ~Cygan
    (2018-04-15 11:12)
    Teraz wiem dlaczego pan premier długo nie zagrzał miejsca przy Platformie. Poznali się na jego prawdomówności. Ale do PiS-u pasuje jak ulał.

Może zainteresować Cię też: