Andrzej Waltz zwrócił pieniądze z reprywatyzacji Noakowskiego 16. Kaleta: Dobrze, że zastosował się do obowiązującego prawa

Andrzej Waltz zwrócił pieniądze ze sprzedaży kamienicy Noakowskiego 16 - poinformowała PAP w poniedziałek zastępca rzecznika prasowego Urzędu m.st. Warszawy Agnieszka Kłąb. Mąż Hanny Gronkiewicz-Waltz przelał na konto warszawskiego ratusza ok. 1 mln 87 tys. zł.

wróć do artykułu
  • ~antek
    (2018-01-14 12:31)
    czy to zdjęcie z dachu kamienicy Noakowskiego 16 ?
  • ~Pajac
    (2018-01-08 15:03)
    Gyszeft poszedl sie je.........
  • ~Stary Wiarus
    (2018-01-08 14:30)
    Jest w tym kraju w dechę. Złapany za rękę oddaje pochodzące z kradzieży pieniądze i ma więc zapewnioną bezkarność . Nowe prawo pt " oczyszczam się sam".
  • ~Qwert
    (2018-01-08 14:30)
    Hanka wyplac komus premie na bankie i bedzie cymes
  • ~kocham PiS
    (2018-01-08 14:16)
    Pozostaje pytanie: kto był prezydentem Warszawy w 2003 roku? W latach 2002-2005 działał układ mafijny rozdający kamienice na prawo i lewo. Potem szef tej grupy został prezydentem RP i zamiast rozdawać kamienice rozdawał ułaskawienia, głównie na zlecenie któregoś męża swojej córki, obecnie jego nazwisko to D., ponieważ ma postawione zarzuty w innej sprawie.
  • ~mrozu
    (2018-01-08 13:45)
    No to pewien biznesmen z Torunia na pewno zaraz wyskoczy z projektem wymagającym niezwłocznego dofinansowania LOL
  • ~Z bólem serca
    (2018-01-08 13:25)
    To teraz czas żeby ojciec dyrektor oddał co zabrał w wyniku złodziejskich procederów .
  • ~The Announcer
    (2018-01-08 12:51)
    Lepiej poszło niż z przelewem od "inwestora" z Kataru za stocznie. Pamiętacie ten kretyńsko-groteskowy serial odegrany przez PO, w którym w sumie chodziło o rozliczenie łapówek za handel bronią? To były jaja: Monty Python do kwadratu.
  • ~l
    (2018-01-08 12:48)
    A gdzie reszta??????????????
  • ~ranger
    (2018-01-08 12:46)
    Niestety trzeba pewnie będzie to wszystko oddać z odsetkami i zadośćuczynieniem za utracone zyski. W sytuacji bezprawia wytworzonego przez PiS każda decyzja czy to komisji czy nawet sądu będzie pewnie możliwa do podważenia, wystarczy dowieść że w państwie PiS nie istniała niezależna i wiarygodna procedura odwoławcza ze względu na podporządkowanie sądów rządzącej opcji politycznej. Żałuję bo pan Waltz powinien to oddać i zrekompensować dodatkowo traumę lokatorom - ale pisowskie nieudaczniki zabrały się do tego od d... strony
  • ~lis
    (2018-01-08 12:32)
    BRAWO PIS !!!!!!
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2018-01-08 12:30)
    Tule kasy PO-szło w PiSdu !

Może zainteresować Cię też: