Nowe zasady kupowania domów nad Bałtykiem. Wszystko z obawy przed szpiegami

| Aktualizacja:

Już nie tak łatwo kupisz nieruchomość nad Bałtykiem. Finlandia - z obawy przez szpiegami z Rosji - właśnie zaostrzyła prawo dla cudzoziemców.

wróć do artykułu
 • ~Trzezwy
  (2019-11-07 09:28)
  Nawet Polak który był w Rosji nigdy nie powinien dostać pozwolenia na budowę domu w terenie nadmorskim oraz.... Na Żoliborzu. Mógłby liczyć ilość jutro i zagłówek a na Żoliborzu mógłby obserwować pre, esa. Rozciagnijny to jeszcze na Polaków którzy w 19 w pracowali w Rosji i dla Rosji i ich potomków. Ups czyli Pani Anders nie mogłaby nabyć gruntu bo jej tatuś ochoczo wstąpił do armii carskiej i jako kapitan dostał 4 ordery. O boże nie pan Kaczyński musiałby oddać ten do. Ek bo jego dziadek był urzędnikiem carski a drugi generałem. Ups sorry może nie dawać takiego pomysłu bo Polacy id ci wszystkim wszystko pozabieraja.
 • ~90ioplö.
  (2019-11-07 08:21)
  Finlandia to pikus. Kilkanascie lat temu Hiszpania wprowadzila prawo, ze 200 m od brzegu morza, czyli w tzw. strefie przymorskiej a zatem strefie granicznej, zaden obcokrajowiec nie moze kupowac ani dzialek ani nieruchomosci. Potem rozciagnieto te strefe na wszystkie granice. Zastanawiam sie, dlaczego do tej pory tego w Polsce jeszcze nie zrobiono.
 • ~leo
  (2019-11-09 18:56)
  w Polsce ten przepis był przed i po wojnie autochtoni nie dostawali zgody na budowę domów lub kupno ziemi w pasie nadmorskim tj 15 km od morza wiec należało by powiedzieć prawdę na ten temat a nie zamiatać pod dywan i zakłamywać historie
 • ~Potomek zolnierza polskiego kosciuszkowca
  (2019-11-11 10:19)
  Gdyby nad Berlinem w 1945 roku nie zawisly dwie flagi Polska i Sowiecka,to przelecielibyscie przez ruszta w Oswiecimiu.
 • ~Krecik
  (2019-11-11 18:19)
  A co oni teraz zamierzają chronić ja prawie wszystko,łącznie ze stocznią w Helsinkach kupili Rosjanie.

Może zainteresować Cię też: