Sikorski chciał 200 tys. zł na remont dworku w Chobielinie. Wniosek odrzucono

| Aktualizacja:

Radosław Sikorski wystąpił o dotację na remont dworku w Chobielinie, w którym mieszka. Ubiegał się o 200 tys. zł. Jego wniosek został jednak odrzucony, podaje WP.pl.

wróć do artykułu
  • ~agnus
    (2019-10-25 08:50)
    ale w czym w ogóle problem? jeśli jest się posiadaczem ruchomości lub nieruchomości znajdującej się w rejestrze zabytków można ubiegać się o dofinansowanie. to zupełnie zgodne z prawem.
  • ~Kedaj
    (2019-05-14 13:05)
    "Wataha" się odgryza.
  • ~ANNA
    (2019-05-07 11:38)
    MIERNY, BIERNY ALE WIERNY " LICENCJAT W ANGLII MU W GŁOWIE PRZEWRÓCIŁ" !!!!!!!.
  • ~Adam podlasie
    (2019-05-06 18:23)
    Pisowskie oszołomy każdy by pisał o. Pieniądze gdyby była możliwość wasz pisowski szef wezwał dyrektora banku i zarządzał 1 mld 350 mln zł na budowę wieżowców tym się pisuary zajmijcie.
  • ~viki
    (2019-05-05 04:13)
    miał do tego prawo! A, że nie dostał to inna sprawa. Jestem ciekaw krzykacze, jakie by były wasze komentarze gdyby zamiast JE Radosława był wielebny proboszcz z jego parfii wnioskujący z jeszcze głupszego powodu?Pewnie byłoby cacy, no nie?
  • ~Uoaina
    (2019-05-04 08:21)
    Posłuchaj rady swojego kolegi z parti ,weż kredyt i zmień pracę 😁
  • ~Bz
    (2019-05-03 15:18)
    Radek oxfordczyk kumpel cysorza Japonii potrzebuje kasy kasy kasy. Żona już nie chce łozyć na jego utrzymanie. To błąd PO że go wystawili do PE. Skandal darmozjad i narcyz.
  • ~Dr. Krystyna z Agencji
    (2019-05-02 16:44)
    Cos mi sie zdaje ze ten spuszczel pospolity zaatakowal mozg Panu Radkowi.
  • ~ke do de
    (2019-05-02 14:47)
    Dzbanana POcieszyli, że jak będą rządzić to dadzą 10 razy tyle!
  • ~bidula zPeło
    (2019-05-02 11:26)
    a na ośmiorniczki nie chce. Za czyjeś żarł na POtęge za swoje to tylko koszerne.
  • ~obserwator życia
    (2019-05-02 11:02)
    Jeżeli wyborcy pomogą temu gościowi dostać się do PE to On sam sobie odzyska tę kwotę a nawet więcej. Wyborcy z kuj.-pom. zlitujcie się nad tym biedakiem.
  • ~POKODWON
    (2019-05-02 10:47)
    A już myślałem, że to był Zdradek POspolity a to tylko Spuszczel...
  • ~nocna zmiana
    (2019-05-01 14:13)
    przeciez to skandal.oscarze wracaj bo nas wykoncza
  • ~TS
    (2019-05-01 10:03)
    A dlaczego nie przyznawać dotacji na zabytkowy dworek a wypłacać emerytom miliardy w charakterze kiełbasy wyborczej.A żona tego pana napisała książkę Gułag to otakich bolszewikach jak wy.
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-04-30 20:44)
    Ja bym dał dotacje pod warunkiem że obiekt dotowany z publicznych pieniędzy zostanie zapisany Polakom w testamencie i będzie obiektem otwartym i dostępnym dla ogółu obywateli.
  • ~omlet
    (2019-04-30 19:32)
    co ten chłoptaś, sobie myśli że łon jakiś Rydzyk czy co
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-04-30 18:51)
    POchylenie chodzące u ŚWIRKA jak u GIERMANA z LAT 1944 w RAJSTAGU
  • ~1000 lat zaboru zrobilo swoje
    (2019-04-30 18:25)
    dostal oszust z torunia.
  • ~Brawo Sikora!
    (2019-04-30 18:23)
    Jak panstwo takie liche, to trzeba je doić ile wlezie!
  • ~Gasiuk Pochsiuk
    (2019-04-30 18:17)
    Towarzysz Swirkorski to identyczny Hit-lerek tylko WĄSIK nosek identyczny i włoski na lewo też nie odbiegają od tego SZWAB G-ELSS