Macierewicz chce wyburzyć PKiN w Warszawie. "Tam powinna stać Kolumna Chwały z figurą Matki Boskiej"

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam podzielił się swoim nowym pomysłem – jest zdania, że Pałac Kultury i Nauki w Warszawie trzeba wyburzyć, a na jego miejscu postawić Kolumnę Chwały z figurą Matki Boskiej.

wróć do artykułu
  • ~Macior do Tworek
    (2018-05-04 20:19)
    Pałac Kultury to najludniejszy i funkcjonalny budynek w śródmieściu. Macior wyburzać może sobie wyburzyć najwyżej swoja wygódkę na działce.
  • ~tad
    (2018-05-04 20:06)
    kiedy tego glupka wsadza do scislego psychiatryka
  • ~Janusz bernat
    (2018-05-04 19:10)
    Można skonać ze śmiechu członek Moskwy mówi takie brednie
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-05-04 18:55)
    Parafrazując Sztaudyngera, " Ktoś tam klaszcze pod borem to pan Antoni – ozorem".
  • ~Honorka
    (2018-05-04 18:41)
    A mnie pałac się podoba. Jest tam dużo różnych instytucji i jest to nasza historia, obojętnie czy dobrze kojarzona czy dla innych nie. Ale jest to kawał historii. A Antuś niech sobie burzy coś, co sam zbudował. Ale chyba ma nikłe osiągnięcia w budowaniu czegokolwiek. To jest wielki psuj. A w budowaniu pałacu Polacy mają duży udział. I każdy Polak w odpowiednim wieku w latach 50-tych płacił w szkole 2 zł m-cznie na stolicę. No to Antuś weź młot i idź burz to, coś zbudował, a od reszt wara. Czy jego nie można wywieź na wieczne wakacje do San Escobar.
  • ~ryszard1955
    (2018-05-04 18:30)
    Kto zapłaci za zburzenie "pałacu" i wywóz, z centrum Warszawy tysięcy ton betonu? Kto zapłaci za nowe siedziby instytucji, które tam się znajdują? Premier Morawiecki musiałby chyba "uszczelniać VAT" przez kolejne 100 lat aby te pokryć koszty. Politycy bardzo łatwo wydają cudze pieniądze!
  • ~Cały Naród Buduje Stolicę
    (2018-05-04 18:13)
    Jak kochasz PRL to przekaż dar serca na odnowienie Pałacu im. Józeja Stalina, Sala Kongresowa się już sypie, na remont pilnie trzeba 50 milionów, UE i totalna targowica deklarują dalszą pomoc
  • ~bob budowniczy
    (2018-05-04 17:36)
    tam powinien stanąć olbrzymi ch.. na kaczych stopach!!!
  • ~taktotak
    (2018-05-04 17:23)
    Wyburzyć Antoniego Szalonego!!!
  • ~Bolo
    (2018-05-04 17:18)
    Szczerze mowiac, to bym sie naprawde zdziwil, gdyby nagle powiedzial cos do rzeczy
  • ~jewry
    (2018-05-04 17:08)
    Cala ta Warszawa to jedno lewactwo...Stolica z POmnikiem Stalina na wieki.
  • ~@Dalliani
    (2018-05-04 16:51)
    Ludzka glupota nie zna granic.
  • ~Boleslaw
    (2018-05-04 16:51)
    Chyba jakaś komórka obumarla w głowie.
  • ~tworki czekają na Maciora
    (2018-05-04 16:33)
    Ludzie, zamknijcie wreszcie Maciora w Tworkach. On jest gorszy od Nerona.
  • ~cycata Zocha
    (2018-05-04 16:20)
    Cóż tu można rzec, chyba tylko to że cycki opadły mi do kolan.
  • ~SJJ
    (2018-05-04 16:18)
    Jak widac "médrcy" tego Swiata nie zawsze dysponujá mózgami, którymi powinni myslec. Mys1lé, iz Pan Macierwewicz pewnie chce sié jakos odegrac na dzisiejszym Rzádzie, za zdradé jego interesów, szukajác poparcia wsród maffii katolickiej. Niestety złá drogé wybrał, poniewaz z tamtád - jak to z maffii - najwyzej kopa w zad dostanie i nie pomoze mu lizusostwo (max do tád dokád bédzie im potrzebny). Osobisciwe jestem za wysadzeniem w powietrze tego gmachu - poniewaz jest niechlubom a i ciemná stroná III RP., ale bez przesady na jego miejscu powinien powstac najwiékszy w Europie drapacz a nie jakas tam swátynia ku czci kogokolwiek. Wreszcie Panstwo powinno oddzielic sié od koscioła, poniewaz wiara jest osobistá sprawá kezdego człowieka i jak nauczał JEZUS To co jest cesarskie nalezy oddac Cesazowi, a to co boskie BOGU.
  • ~andy
    (2018-05-04 16:17)
    macierewicz morawiecki I inni tacy sami powinni kleczec przed palacem I modlic sie o mozg ktorego nie maja a jak to nie pomorze zapelnic nimi wszystkie szpitale psychiatryczne .imbecyle.
  • ~Dama Pik
    (2018-05-04 16:09)
    niech se burzy i buduje za własne pieniądze
  • ~architekt
    (2018-05-04 15:18)
    Jesli budynek jest w dobrym stanie to go nie wyburzac ale wywalic mu naprzyklad iglice z zegarem.
  • ~Nina
    (2018-05-04 15:18)
    Co ten Macierewicz jeszcze może głupszego wymyśleć?Słynie z głupiego mówienia,ale ten jego pomysł to już szczyt głupoty.Rozum mu całkiem odebrało?Z pewnością powinien się leczyć u psychiatry.