Reklama
Reklama
Reklama

Resortowe dzieci reprywatyzacji. CBA zatrzymało synową ministra sprawiedliwości PRL-u

Warszawa
Warszawa / Shutterstock
Mec. Grażyna K.B., synowa Jerzego Bafii, niesławnego ministra sprawiedliwości PRL-u, to osoba aresztowana przez CBA w aferze reprywatyzacyjnej – ustaliła "GPC". Jak pisze dziennik, nie jest to jedyna osoba zamieszana w aferę reprywatyzacyjną w Warszawie mająca powiązania z peerelowską nomenklaturą.
Reklama
Reklama
Tematy:
Resortowe dzieci reprywatyzacji pieniądze Warszawa reprywatyzacja nieruchomości

Powiązane

Reklama

Komentarze (16)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • JOLANTA
    2017-05-22 12:17
    TO SĄ TE NASZE SŁAWNE ELITY KOMUNISTYCZNO SZPAGATOWE ,SAMOZWAŃCZE ,NADZWYCZAJNE KASTY, LUDZI BEZ HONORU ,SUMIEŃ ZŁODZIEI ,PASKUDNE LICHWIARSKIE GĘBY ,KTÓRE SPRZEDAŁYBY WŁASNĄ MATKĘ ZA KRĘCENIE LODÓW !!!
    0
    zgłoś
  • warszawiak
    2017-05-21 20:16
    PO-lszewiki to szkodniki na skale światową
    0
    zgłoś
  • Tusk WARIOGRAF i transmisja online ...natychmiast
    2017-05-16 22:55
    Uffff, będzie gorąco, jak dojdzie do kontroli Lecha Kaczyńskiego b. prezydenta Warszawy, a chałupkę Waltzom sprezentował.
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Tusk WARIOGRAF i transmisja online ...natychmiast
    2017-05-16 22:52
    Prześwietlić komunistów w PiSie. Aż czerwono od nich wali ale chwilowo są pod opieką resortowego bachora Jarosława Kaczyńskiego.
    1
    zgłoś
  • asu
    2017-05-16 13:29
    HGW- nie znasz dnia ani godziny,szczoteczke do zebow miej w pogotowiu
    4
    zgłoś
  • Bonk syn donka
    2017-05-16 13:14
    Kiedy HGW w koncu pojdzie siedziec Ziobro nie zwlekaj!!
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • CyklonB
    2017-05-16 12:12
    Kiedy będą zamykać tych którzy stworzyli pole do działania tym oszustom, to politycy może za łapówki nie uchwalili ustawy reprywatyzacyjnej aby oddać wszystkim okradzionym przez komunę proporcjonalnie po równo tylko dali szansę na bogactwo głównie sydowskim i komunistycznym złodziejom.
    1
    zgłoś
  • podatnik
    2017-05-16 11:53
    Gdzie mój komentarz?
    0
    zgłoś
  • dyzma
    2017-05-16 11:46
    A kto w tum Kraju nie Kradnie ???????? Ukraina sie klania !!!!!
    4
    zgłoś
  • kolo
    2017-05-16 11:30
    ubecja i popeerelowskie popluczyny nadal sa grozne to tacy rozni jak cyba w kazdej chwili moga dokonac kolejnej zbrodni strzezcie sie tych ludzi i ich styropianowych sojusznikow
    4
    zgłoś
  • OBYWATELE SB - zbrojne ramię PO
    2017-05-16 09:17
    W październiku obniżą SB-kom emerytury. Uważajcie na prowokacje!
    0
    zgłoś
  • Papa Smerf
    2017-05-16 09:17
    Zaczął się czas tępienia "tłustych szczurów".Trzeba wszystkie wyłapać to drobnica sama się zagryzie.
    0
    zgłoś
  • @@@@5
    2017-05-16 09:08
    CELA + się kłania
    0
    zgłoś
  • nie chce ale ...